Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Yabancı Cisim Yutma, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi, Gastroparezi (Mide Felci)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Caddebostan 259/6  Kadıköy, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Kemal Gürbüz Hakkında

Ahmet Kemal Gürbüz Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Ahmet Kemal Gürbüz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..

Bayındır hastanesinde tedavi görürken tanıdığım baba gibi bir insan. Konuşması yaklaşımı tedavi ediyor sanki.eli öpülesi insan 21-10-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Gürbüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Gürbüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Oksimetre, Kolesterol testi, Kolon kanseri görüntüleme, Abdominal ultrasonografi, Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Yabancı Cisim Yutma, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi, Gastroparezi (Mide Felci), Bağırsak Solucanı (Şerit, Tenya), Sarılık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Gürbüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Kemal Gürbüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Gürbüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.