Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Diş Hekimi, Oral İmplantoloji - Ankara
5.0

Diş Sallanması, Diş Eksikliği, Diş Eti İltihabı

5.0

“Güvenilir işinde gerçek bir hekim.” Devamı

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ‘ nden mezun olmuştur. 1988 ‘ de aynı Fakülte‘nin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı‘nda , “Sabit Protez Alaşımlarının, Dökülebilirlik, Porözite ve Parlatılabilirlik Özelliklerinin İncelenmesi” isimli tez ile doktorasını tamamlamıştır. 1989 yılında Batı Almanya Hür Berlin Üniversitesi’nde “Oral İmplantoloji ” ,”Fonksiyonel Analiz Yöntemleri” ve “Metal Desteksiz Seramikler” konularında çalışmalar yapmıştır. 1990 yılında Doçent, 1996 yılında Profesör olmuştur. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcılığı, KKTC Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kurucu Dekanlığı ve Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği Ankara Şubesi Başkanlığını yapmıştır. Halen kendi muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

“Diş Hekimliğinde Sabit Protezler” ve ortak çalışma ürünü “Diş Hekimliğinde Maddeler Bilgisi” isimli kitaplar ile ulusal ve uluslararası makaleleri bulunmaktadır.

Çene eklemi

Merhaba doktor bey , 26 yaşında bayanım. 3 azı diş eksikliğim var. dişlerimin eksik olan yerlere kayarak kapanışımı bozmasından dolayı ortodontik tedavi görmekteyim. daha sonra eksik olan dişlere implant yapılacak. Benim çene eklemlerim yemek yerken ağrıyor sürekli bir baskı var gibi bazen ses geliyo çenemden..kapanışım ortodontiyle düzeltilmesine rağmen yemek yerkenki ağrı geçmedi..bir tek eksik dişlerimi yaptırmak kaldı onuda yaptırıcam fakat implant yaptırdıktan sonra bu ağrılar geçer mi yoks...

Daha Fazla
Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy tarafından cevaplandı

Bahsettiğiniz çene eklemi rahatsızlıklarının en önemli nedenleri çiğneme bozukluğu ve psikolojik str... Cevabı görmek için tıkla.

26 Şubat 2021 tarihinde cevaplandı.

Porselen lamina

Merhaba ben porselen lamina istiyorum ama kalıcılığı ne kadar bakımı nasıl olmalı ve fiyatı nedir? Yapım süreci ne kadar sürmekte?

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy tarafından cevaplandı

Eğer gereklilik varsa, dişlerin ön yüzlerinden az miktarda doku kaldırarak ya da kaldırmadan ince se... Cevabı görmek için tıkla.

10 Temmuz 2020 tarihinde cevaplandı.

Dis kararmasi

Ahmet hocam saygilar hocam seker hastaligimdan dislerin hep gitti altaki dislerin 4 tane duruyordu onlaril cikarmadilar dis yaptirdim yapistirmali ama hocam altakiler hep karardi birisindede alt kusminda oyuk olmus kimi zaman agri yapiyor hocam bu disler sedimantasyonu yukseltirmi bkararmis isler.saygilar

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy tarafından cevaplandı

Dişlerinizin muayenesi ve radrografik tetkiki, kayıp ve kararmaların nedenini ortaya çıkarır.. Bu ne... Cevabı görmek için tıkla.

13 Eylül 2019 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Dt. Ersan Ersoy Muayenehanesi
Çankaya Cad. No: 16 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Beyazlatma Zirkonyum porselen kaplama Laminate veneer İmplant uygulaması Implant üstü protezler Devamı

İlgi Alanları

Diş Sallanması Diş Eksikliği Diş Eti İltihabı Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
şg
şer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Güvenilir işinde gerçek bir hekim.

SA
Sev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Harika işler çıkaran, işinin ehli bir doktor.

ns
Nil*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun zamandır diş tedavisini erteleyen annemi emanet ettiğim değerli doktorumuz Ahmet Ersan Ersoy’ a tedavisi, sabrı, ilgisi için sonsuz teşekkürler.Sade bir teşekkür ama iyi ki yolumuz size düşmüş

ns
Nil*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun zamandır diş tedavisini erteleyen annemi emanet ettiğim değerli doktorumuz Ahmet Ersan Ersoy’ a tedavisi, sabrı, ilgisi için sonsuz teşekkürler.Sade bir teşekkür ama iyi ki yolumuz size düşmüş

SG
Sel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir arkadaşımın seramik lamina dişlerini çok beğenip hemen randevu istedim Ersan hocadan. Çok korkuyordum ama oldukça hızlı ve agrisiz işlem yapıyor. Personelleri çok ilgili, klinik de oldukça temiz ve hijyenik. Prof olmasina ragmen fiyatlari da uygun. Herkes kendi dişlerim zannediyor, bende sürekli gülümsüyorum:) Çok teşekkür ederim.

ŞS
Şen*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın Prof Dr E. Ersoy hocamı 15 yıldır tanıyorum Ankara Üniversitesinin en değerli diş hekımlerinden, güleryüzlü, doğal, işini ve insanları seven cok başarılı bir hocamız. Halen özel muayenehanesinde aynı samimiyeti ilgi ve usta ellerini biz hastalarına da ilgiyle göstermektedir. Çok değerli hocamızın sağlıklı huzurlu başarılı bir iş hayatı geçirmesini dilerim. Sağlıklı günler dilerim..

ÖS
Ö. *** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın ve çok değerli Prof. Dr. Ahmet Ersan Hocam, sizi tanımaktan duyduğum memnuniyet, hayatıma yeni kazanımları da beraberinde getirdi. Ağız ve diş sağlığıma kavuşma konusunda sağladığınız katkı, benim için ölçülebilecek derecede değil; bunun için ne kadar teşekkür etsem yeterli olmayacaktır. Kliniğinizdeki donanım ve kaliteli hizmet anlayışınız önceliği insan olarak görmeniz, bir hekime ve yerli yerinde niteliği kazandırmaktadır bence. Sizi tanıdığım için şanslı olduğumu söylemeliyim. Kliniğinizde çalışmalarınızda başarılar, bereketli kazançlar ve tüm güzelliklerin sizinle olmasını dilerim.

İö
İfa*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Ersan bey'e muayene olmak için geldim. İlk günkü muayeneden tedavimin sonuna kadar ki süreçte çok ilgi gördüm. İmplant ameliyatından korkmama rağmen hiç ağrım olmadı. Hem implantlarımdan hem de yapılan protezlerimden çok memnun kaldım. Ersan hocama teşekkürler.

EY
Evi*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dişlerimden çok sorunlarım vardı. Doktorum Ersan bey'e geldim. Sorunlarımı anlattım. Benimle çok ilgilendi. İmplantlarım ve üzerine protezlerimi yaptı. Sonunda dişlerim çok güzel oldu. Çok beğendim. Görenler kendi dişlerin mi diye soruyor. Doktorlarıma çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık. Arkadaşlarıma da doktorumu anlata anlata bitiremiyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy Prof. Dr. Dt. Ersan Ersoy Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy Diş Hekimi, Oral İmplantoloji uzmanıdır. Diş Sallanması, Diş Eksikliği, Diş Eti İltihabı alanlarında hizmet veriyor ve Beyazlatma, Zirkonyum porselen kaplama, Laminate veneer hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube