Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Hepatit B, Mide Kanseri (MideTümörü)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bağdat Cad. İrfan Bey Apt. No:216 **** D:19  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Ahmet DOBRUCALI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Dobrucalı Hakkında

Ahmet Dobrucalı Kimdir?

Prof.Dr.Ahmet Dobrucalı, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ndeki eğitimini tamamlamıştır. 1992 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden İç Hastalıkları Uzmanlığını almıştır. 1995 yılında Gastroenteroloji Uzmanı olan Dr.Dobrucalı 1996 yılında da Doçent Unvanını almıştır.

2004 yılında Profesör Unvanını alan Dr.Dobrucalı 2000 burslu olarak gittiği ABD de Gastrointestinal Sistem Hastalıkları üzerine çalışmalar yapmıştır.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmalarını sürdürmekte ve hastalarına hizmet etmektedir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Dobrucalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Dobrucalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı Prof. Dr. Ahmet DOBRUCALI Muayenehanesi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Gastrektomi, Lenfaferez, Bt kolonoskopi, Kolesistektomi alanlarında hizmet veriyor ve Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri), Hepatit B, Mide Kanseri (MideTümörü), Porfiri (Porphyria), Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Dobrucalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Dobrucalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.