Prof. Dr. Ahmet Bekar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Bursa

Nöroonkolojik Cerrahi, Epilepsi Cerrahisi, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)

Randevu Al 0 (531) 950 49 66

Doktorun Adresi

İzmir Yolu Cad. No: 95 Has Apt. K:4 D:6  Nilüfer, Bursa
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Bekar Hakkında

Ahmet Bekar Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1959 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de tamamlayarak 1983 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur. 

1993-1995 Yılları arasında aynı üniversite de Uzman Doktor olarak görev aldıktan sonra 1995 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile hasta kabulü yapmış, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda “Stereotaksik Biyopsi” ve “Fonksiyonel Nöroşirürji” eğitimlerini almıştır. Ayrıca 1997 yılında 1 yıl süreyle İngiltere Sheffield Hallamshire Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği’nde gözetmen olarak bulunmuştur.

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1999 yılında 3 ay süreyle, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Yücel Kanpolat ile birlikte çalışarak “Fonksiyonel Nöroşirürji” ve “Ağrı Cerrahisi” eğitimini almış, 2002 yılında ''Doçent Doktor'' unvanının sahibi olmuştur. ,

2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Atilla Erdem ile birlikte çalışarak “Epilepsi Cerrahisi” eğitimi almış olan Prof. Dr. Ahmet BEKAR, mesleki çalışmalarına şu an Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Nöroonkolojik Cerrahi
 • Epilepsi Cerrahisi
 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Meningomiyelosel
 • Boyun Fıtığı
Tedaviler
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Floresan tümör boyaması
 • Yoğun bakım
 • Kafa Kaidesi Cerrahisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (531) 950 49 66

Ahmet Bekar Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ayda..aali
Zamanlama
İlgi
Ortam

Epidermoid kistim vardı herkes olumsuz bir şekilde masada kalırsın beyin sapına çok yakın derken Ahmet hoca ameliyatı en güzel şekilde gerçekleştirdi hiç bir komplikasyon gerçekleşmeden 28-07-2021

ek..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Benim trigeminal nevralji rahatsızlığım vardı.Prf.Dr.Ahmet Bekar'a rastlayana kadar gittiğim nörologlar ilaç tedavisi önerdi ve bu ilacı ömür boyu kullanacağımı söylediler.her nekadar ilaç dozunu arttırsalarda hastalığım ilerledi, ağrılarım sıklaştı ve şiddetlendi taki Ahmet Hocam'i tanıyana kadar..gerçekleştirdiği başarılı ameliyat ile sağlığıma kavuştum, ağrılarımdan kurtuldum.hersey için teşekkür ederim hocam Allah razı olsun 12-07-2021

nep..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben 6 yıldır trigeminal nevralji hastasıydım. Balıkesir de bu hastalığıma hiç kimse çare bulamadı. gezmediğim doktor kalmadı. En sonunda yolum Prof. Dr. Ahmet Bekar ile kesişti. Ona gittiğimde çok kötüydüm. ne konuşabiliyordum ne de yemek yiyebiliyordum. bana hemen ameliyatı önerdi. kabul ettik ve 21.06.2021 tarihinde Medicalpark ta ameliyatımı oldum. diğer doktorların dediği ameliyat sonrası olumsuz olabilecek durumları düşünürken ameliyattan sonra çok iyi oldum bütün şikayetlerim gitti. hiçbir aksilik çıkmadı. ameliyatta hiçbir komplikasyon oluşmadı. doktoruma sonsuz güvenim var. kesinlikle tavsiye ediyorum. güleryüzlü karşılaması ve tedavisinin mükemmeliği ile sanki yeniden doğdum. çok teşekkür ediyorum. 06-07-2021

et ..ık
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba ben ahmet celik bana hemifasiyal spazm teşhisi konulmuştu.Senelerce botoks uygulandı. Gelip geçici tedaviydi ,en son ahmet hocayla karşılaştık.Ve kendisi hemifasiyel hastalağında uzman bir hekimdir.Bu hastalığa yakalanan kişilere tavsiyem prof.dr. ahmet bekar kesinlikle tavsiye ederim. Yapmış olduğu ameliyatla beni bu hastalıktan tamamen kurtardı.Kendisine cok tesekkur ederim .Herkese tavsiye ederim.B u hastalığı ilerlemiş insanlar kesinlikle ahmet bekarı tavsiye ederim.Bu alanda kendisi bir hocadır. 23-03-2021

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Bekar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Bekar ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (531) 950 49 66

Prof. Dr. Ahmet Bekar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ahmet Bekar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Bekar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Bekar Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Bekar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Bekar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Floresan tümör boyaması, Yoğun bakım, Kafa Kaidesi Cerrahisi, Kraniosinostoz Cerrahisi, Omurga ameliyatlarında revizyon, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri), Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları, Omurga ve beyin biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Nöroonkolojik Cerrahi, Epilepsi Cerrahisi, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Meningomiyelosel, Boyun Fıtığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ahmet Bekar için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ahmet Bekar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Bekar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ahmet Bekar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.