Prof. Dr. Ahmet Bekar, Bursa, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Ahmet Bekar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Bursa

Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Endoskopik Cerrahi, Periferik Sinir Cerahisi

Randevu Al 0 (850) 811 72 98

Doktorun Adresi

İzmir Yolu Cad. No: 95 Has Apt. K:4 D:6  Nilüfer, Bursa
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ahmet Bekar Hakkında

Ahmet Bekar Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1959 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de tamamlayarak 1983 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur. 

1993-1995 Yılları arasında aynı üniversite de Uzman Doktor olarak görev aldıktan sonra 1995 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile hasta kabulü yapmış, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda “Stereotaksik Biyopsi” ve “Fonksiyonel Nöroşirürji” eğitimlerini almıştır. Ayrıca 1997 yılında 1 yıl süreyle İngiltere Sheffield Hallamshire Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği’nde gözetmen olarak bulunmuştur.

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1999 yılında 3 ay süreyle, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Yücel Kanpolat ile birlikte çalışarak “Fonksiyonel Nöroşirürji” ve “Ağrı Cerrahisi” eğitimini almış, 2002 yılında ''Doçent Doktor'' unvanının sahibi olmuştur. ,

2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Atilla Erdem ile birlikte çalışarak “Epilepsi Cerrahisi” eğitimi almış olan Prof. Dr. Ahmet BEKAR, mesleki çalışmalarına şu an Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Endoskopik Cerrahi
 • Periferik Sinir Cerahisi
 • Sinir Sıkışması
 • Baş Ve Yüz Ağrısı

Tedaviler

 • Mikrodiskektomi
 • Epiduroskopi
 • Boyun fitiği cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 72 98

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Bekar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Bekar ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 72 98

Prof. Dr. Ahmet Bekar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ahmet Bekar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Bekar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Bekar Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Bekar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Bekar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Endoskopik Cerrahi, Periferik Sinir Cerahisi, Sinir Sıkışması, Baş Ve Yüz Ağrısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ahmet Bekar için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ahmet Bekar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Bekar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ahmet Bekar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ahmet Bekar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.