Prof. Dr. Ahat Selman Laçin

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Rahim sarkması (vajinal prolapsus)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Beylikdüzü cad No:3  Beylikdüzü, İstanbul
Medicana Beylikdüzü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahat Selman Laçin Hakkında

Ahat Selman Laçin Kimdir?

1964 Ankara doğumlu olan Dr.Selman Laçin ilk ve orta öğrenimini Ankara ve İstanbul’da tamamladıktan sonra 1988 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve 1996’da İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını almıştır. Yardımcı Doçent olarak başladığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde 2002 yılında Doçent olan Dr.Selman Laçin İsveç Karolinska Enstitüsü Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde,Tel-Aviv Üniversitesi Yardımla Üreme Teknikleri ve Tüp Bebek Merkezinde ve Ankara GATA Tüp Bebek Merkezinde değişik sürelerde çalışmalarda bulunmuştur. Yurt dışı ve yurt içi bilimsel dergilerde yayınlanmış 80 adet makalesi ve çok sayıda bilimsel tebliği ve 4 adet kitap yazımında bilimsel katkısı bulunan Dr.Selman Laçin 2004 – 2007 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmıştır.

2007 – 2008 yıllarında İstanbul Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurarak sorumluluğunu yürütmüştür. Şubat 2008’de Medicana Sağlık Grubuna geçmiş ve Medicana International / Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurmuştur. Yurt içinde ve dışında değişik mesleki ve sosyal kuruluşların üyesi olan Doç.Dr. Laçin’in temel ilgi alanları Hormonal Bozukluklar, İnfertilite, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopik (Laparoskopik ve Histeroskopik) Cerrahi olan Dr.Selman Laçin halen Medicana International Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinin sorumluluğunu yürütmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Rahim sarkması (vajinal prolapsus)
 • Rahim İltihabı
 • Vajinit
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Ivf
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Over kist ameliyatı
 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
Fotoğraflar

Ahat Selman Laçin Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ent..HIN

Mail ile kendisine ulaştım anında yardımcı oldu allah razı olsun 30-03-2016

dem27..ELİ

Çok Memnunum 11-03-2015

e..

Çok memnunum 10-03-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ahat Selman Laçin Cevapladığı Sorular

 • Rahim tersligi

  Gizem34353 mrb hocam ben 1 senelik evliyim çocuğum yok doktora gitim rahim tersligi var dedi çocuğa engelmiii bide iltihapta var denildi çocuğa angelmi bnlar

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahat Selman Laçin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tüp bebek tedavisi

  Cd19 17.43 aktive t 6.76 bu değerlere tüp bebek için baktılar. tedavi olunması gereken bir durum var mı. ozon tedavisi ve akupunktur olmam gerektiğini söylediler. 1 tüp bebek denemem başarısız oldu.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahat Selman Laçin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Laçin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Laçin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahat Selman Laçin Medicana Beylikdüzü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahat Selman Laçin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Ivf, İnfertilite ve tüp bebek, Over kist ameliyatı, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Aşılama yöntemi, Kısırlık tedavisi, Histerosalpingografi (hsg), Myomektomi, İnfertilite cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Rahim sarkması (vajinal prolapsus), Rahim İltihabı, Vajinit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahat Selman Laçin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Laçin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahat Selman Laçin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Laçin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.