Prof. Dr. Adnan Aydıner, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Adnan Aydıner

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İstanbul

Kanserde Risk Faktörleri, Akciğer Kanseri, Sindirim Sistemi Tümörleri

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Vali Konağı Cad Erden Apt No:47 Kat 1 Daire 2  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Adnan Aydıner Kimdir?

Prof. Dr. Adnan Aydıner, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Adnan Aydıner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Adnan Aydıner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Adnan Aydıner kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Aydıner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan Aydıner için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Aydıner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan Aydıner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Adnan Aydıner bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Adnan Aydıner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Adnan Aydıner Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kanser tedavisinde akıllı ilaç tedavisi, Radyasyon tedavisi, Melanom alınması, Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Kolon kanseri görüntüleme alanlarında hizmet veriyor ve Kanserde Risk Faktörleri, Akciğer Kanseri, Sindirim Sistemi Tümörleri, Tanı Yöntemleri, Tedavi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Adnan Aydıner için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Adnan Aydıner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Adnan Aydıner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Aydıner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Adnan Aydıner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Aydıner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.