Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi - Ankara

Kemik İliği Kanseri, Miyelodisplastik Sendrom, Kas Ve Yumuşak Doku Tümörleri (Rabdomyosarkom)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Tepe Prime C blok No:35  Çankaya, Ankara
Prof.Dr. Abdullah Murat Tuncer Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Abdullah Murat Tuncer Kimdir?

Prof.Dr. A.Murat TUNCER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1980 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve1984 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1991 yılında aynı Üniversitede Pediatrik Hematoloji Bilim Dalında Pediatrik Hematoloji üst ihtisası yapmıştır.1987 yılında Doçent, 1995 yılında da Profösör  ünvanları almıştır.

TÜBİTAK Genç Bilim Adamı ödülü sahibidir.Amerika Birleşik Devletleri, Tennese’deki St.Jude Çocuk Hastanesi, Finlandiya Helsinki Üniversitesi Transplantasyon Laboratuarı, İngiltere Londra King’s College Hematoloji Bölümünde değişik zamanlarda çalışmalarda bulunmuştur.

1984 yılında Pediatri Başasistanı, 1992-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi çocuk hastanesi Başhekimi, Çocuk Sağlığı Enstitü müdürü olarak görev yapmış bu sürede Üniversite senatosunda bulunmuştur. 2002-2011 yılları arasında Sağlık Bakanlığı kanserle Savaş Dairesi Başkanı olarak çalışmış, daha sonra 2011-2016 arasında Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğünü yürütmüştür.1997-2005 arasında Türkiye Milli Pdiatri derneği genel Sekreterliği yapmıştır.

Prof.Dr. A.Murat TUNCER, 2000-2005 yıllarında UMEMPS üyeliği, 1999-2005 yıllarında UNICEF Milli Komitesi üyeliği, 2008-2016 yılları arasındadeğişik dönemlerde the Middle East Cancer Concortium (MECC) üyeliği, the Asian Pasific Organization for Cancer Prevention (APOCP) Başkanlığı, ve International Prevention Research Institute(i-pri) danışmanlığı yapmıştır. Halen merkezi Fransa/Lyon’da bulunan International Prevention Research Institute(i-pri) danışmanıdır.

2015 yılında WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) “Kanserle Savaş Ödülü” kazanmıştır.200 kadar uluslararası yayın, kitap yazarlıkları bulunmaktadır.​

Prof.Dr. A.Murat TUNCER Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Güllü Deveci Asistan 1 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Tuncer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Tuncer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer Prof.Dr. Abdullah Murat Tuncer Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Hematolojisi uzmanıdır. Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Büyüme hormonu testi, Lenfaferez, Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması, Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocuklarda astım alanlarında hizmet veriyor ve Kemik İliği Kanseri, Miyelodisplastik Sendrom, Kas Ve Yumuşak Doku Tümörleri (Rabdomyosarkom), Von-Willebrand Hastalığı, Hemofili hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Tuncer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdullah Murat Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Tuncer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.