Prof. Dr. Abdullah Altıntaş, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul

Hemolitik Anemi, İdiopatik Pulmoner Hemosiderozis, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Abdullah Altıntaş Kimdir?

Prof. Dr. Abdullah ALTINTAŞ, tıp eğitimini 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Van Eğitim Araştırma Hastanesi'nde, Elazığ Damla Hastanesi'nde ve Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Abdullah ALTINTAŞ, mesleki çalışmalarına şu anda Bahçelievler Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Altıntaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Altıntaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Pet tarama, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Abdominal ultrasonografi, Melanom alınması alanlarında hizmet veriyor ve Hemolitik Anemi, İdiopatik Pulmoner Hemosiderozis, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP), Kan Kanseri (Lösemi), Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdullah Altıntaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Altıntaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdullah Altıntaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Altıntaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.