Prof. Dr. Abdulkerim Temiz, Adana, Çocuk Cerrahisi

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz

Çocuk Cerrahisi - Adana

Sondalı İşeme Filmi (Voiding Sistoüretrografisi, VCUG), Sakrokoksigeal Teratom, Wilms Tümörü (Böbrek Tümörü)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Arş. ve Uyg. Hastanesi Baraj Yolu 1. Durak  Seyhan, Adana
Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Araştırma ve Uygulama Hastanesi Seyhan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gaz huzursuzluk

  Merhaba hocam. oğlum 6 aylık ama doğduğundan beri hergün gazı var her gece uyumuyor çatlayana kadar ağlıyor gaz yapacak birşey yemiyorum kolik belli saatlerde olurmuş ama bizim saatimiz tutmuyor. en son alerji olabilir denildi ama sadece belirtimiz gaz huzursuzluk alerji için diyet yapıyorum ama fay... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdulkerim Temiz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çocuğumun sagligi

  Mrb benim çocuğum 2 yaşına giriyo saçları sarı gibi ama aralarında beyazlar var bir iki ve kirpikleri aşağı bakıyo yukarı kalkık değil acaba bi sorun olur mu..?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdulkerim Temiz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Temiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Temiz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Abdulkerim Temiz Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Araştırma ve Uygulama Hastanesi Seyhan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Abdulkerim Temiz Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Melanom alınması, Boşaltım sistemi ve üreme organlarına ait cerrahi, Keratinin kan testi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Onkolojik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Sondalı İşeme Filmi (Voiding Sistoüretrografisi, VCUG), Sakrokoksigeal Teratom, Wilms Tümörü (Böbrek Tümörü), İltihabi Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit), Karın İçi Kitleler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdulkerim Temiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Temiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdulkerim Temiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Temiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.