Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara
5.0

Acil Cerrahi, Akut Apandist, Apandisit

“Tek kelimeyle müthiş bir insan Annemin safra kesesi ameliyatını yaptı Rabbim böyle doktorları başımı...” Devamı

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli

Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, lise öğrenimini 1981 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik çalışmalarına Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda başlamış olan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, aynı anabilim dalında 2005 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2008-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı ve ameliyathaneler koordinatörü olarak idari görev de yapmıştır. Ayrıca 2010 yılında üniversitenin Laparoskopik Cerrahi Merkezi'nin kurulmasında koordinatör olarak görev almış ve 2011 yılında merkezin kurucu müdürü olmuştur. Aynı süre zarfında Fransa-Elancourt'daki eğitim programını tamamlayıp eğitmen sertifikası almaya hak kazanmıştır.

2011 yılında Strasbourg'da Robotik Cerrahi sertifikasyon programınını tamamlayarak konsol cerrahı unvanı alan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, 2011 yılında Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği'ndeki ilk robotik cerrahi ameliyatını gerçekleştirmiştir. Bu tarihten itibaren ağırlıklı olarak kolon-rektum kanserleri ve obezite nedeniyle 100'ün üzerinde hastaya robotik cerrahiyi başarılı bir şekilde uygulamıştır. 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanı unvanı almıştır.

52 adet yurtdışı yayını, 47 adet yurtiçi yayını, 78 adet uluslararası kongrelerde, 68 adet ulusal kongrelerde sunulmuş bildirisi, 5 adet kitap bölümü ve bir kitap editörlüğü bulunan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, akademik çalışmalarına  halen Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Özel Koru Hastanesi
Kızılırmak, 1450. Sk. No:13, 06510 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Safra kesesi taşı tedavisi Mide cerrahisi Mide kelepçe çıkartılması Mide kelepçesi Mide küçültme Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, lise öğrenimini 1981 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Acil Cerrahi Akut Apandist Apandisit Apse Bağırsak Delinmesi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 34 73

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ME
Meh*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13 gün önce
Safra yolları cerrahisi
Özel Koru Hastanesi

Tek kelimeyle müthiş bir insan Annemin safra kesesi ameliyatını yaptı Rabbim böyle doktorları başımızdan eksik etmesin

ND
Nih*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Acil cerrahi
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Babama Atatürk hastanesinde müdahale edememişlerdi. Bağırsak ve mide tıkanmasından babamı kaybetmek üzereydik. Beni daha önce laparoskopi ile safra kesesi ameliyatı yapan Abdülkadir hocamı aradım. Hemen getir dedi. Anında müdahale ile babamı kurtardı. Cerrahi başarılarının yanında , nazik, dakik ve dünya harikası bir hocadır.

Bay*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli Abdülkadir hocama çok teşekkür ederim beni şeker ve tansiyon hastalığından kurtardı 14 yıldır 10 adet ilaçlarla ugraşıyordum hocamın yapmış olduğu operisyonla hepsinden kurtuldum çok şükür hiçbir ilaç kullanmıyorum 97 kilodan 73 kiloya düştüm çok mutluyum yeniden doğmuş gibiyim önceleri doymak bilmiyordum şimdi çok az yiyorum çok rahatım iyiki Abdülkadir hocama rastladım çok memnunum allah razı olsun bu tür hastalıgı olanlara tavsiye ederim ankara gazi hastanesi prof Abdülkadir belirli hacamı bulsunlar benden sonra tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok memnunlar herkes hocama duva ediyorlar

st
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Sn.abdulkadir beye 2013 yılı Ekim ayında ameliyat oldum yüzümden 7 adet ben aldı inanin benlerin alindigi yerde en ufak bir iz dahi kalmadı hiç bir cerrah bu kadar mükemmel bir ameliyat yapamazdı yüzümün güzelliğini ve sağlığımi ona borçluyum kendisi mükemmel bir doktor ilgisiyle guleryuzuyle hastalarına verdiği önem ve gosterdigi hassasiyetle harika bir doktor kendisine güvenim tamdır hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden gidebileceğiniz en mükemmel cerrah herkese tavsiye ediyorum kendisine teşekkür eder saygilar sunarım hocam iyi varsiniz sonsuz tsk

nd
Nag*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Canım Doktorum,hayata bakış açımı değiştirdi,ben 138 kilo idim beni baybas ameliyatı yaptı.Sorunsuz bir şekilde geçirdim,kendisi çok mütevazİ ve hoş görülüdür.Beni 02.04.2015 tarihinde ameliyat yaptı o günki kilom 138 idi 16.11.2015 tarihine kadar ben şu anda 58 kilodayım gerçekten duygularımı ve sevincimi anlatamıyorum doktorum ve ekibine burdan sonsuz çok teşekkür ederim beni hayata tutundurdular sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çok memnunum Abdulkadir beye çok teşekkürler :)

NA
Nur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Abdulkadir Bedirli hocamız siz bizim en değerli varlığımız olan Annemizi yaptığınız robotik cerrahi ameliyatıyla bize allahın izniyle bagisladiniz.Tekniginiz,açıklamalarınız,güler yüzlü davranışınız en önemlisi başarılı ameliyatiniz için Annem Gönül Yılmaz ve çocukları olarak kendi adımıza çok teşekkür ederiz.Saygi ve sevgiler hocam.

AY
Ayn*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Sayın hocam sizin önerdiğiniz ve bize bu operasyonun açıklayıcı bilgilerini en iyi şekilde verdikten sonra robotik cerrahi yöntemiyle annemize yapmış olduğunuz aynı andaki bağırsak ve safra kesesi ameliyatının başarısının bir numaralı kahramanısınız.Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.Bu son derece başarılı ameliyat tekniğini önerdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

GY
Gön*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Annemize konulan kolon ca yani bağırsakta kitle teşhisinden sonra yüce rabbimizin önümüze çıkardığı iyi insan Gazi Üniversitesi doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı, Prof.Dr. Abdulkadir Bedirli hocamızın bize robotik yöntemle ameliyat önerisinde bulunmasından sonra annemizi 27 Ağustos 2015 tarihinde sonderece başarılı bir operasyonla bu yontemle ameliyat etti.Çok hızlı iyileşme süreci , karında islem icin girilen küçük deliklerin hızlı kapanması hatta gittiğimiz onkoloji dr "teyzecim sen ameliyat olduğuna eminmisin" deyip yara yok ameliyat çok guzel ve başarılı olmus demesi bizleri mutlu edip Abdulkadir hocamizin ne kadar degerli bir hekim oldugunu , onerdigi yönteminde ne kadar dogru bir ameliyat yöntemi olduğunu görmüş olduk.Kendisine biz beş kardeş ve Babamız en önemlisi bu süreci en iyi şekilde atlatan annemiz ile birlikte müteşekkiriz.Hocam iyiki varsiniz iyiki sizi yuce rabbim karşımıza çıkardı.Sağolun ve hep varolun.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113473

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli Özel Koru Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Acil Cerrahi, Akut Apandist, Apandisit alanlarında hizmet veriyor ve Safra kesesi taşı tedavisi, Mide cerrahisi, Mide kelepçe çıkartılması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube