Podolog Fulya Sarı

Podoloji - İstanbul
5.0

ayak derisinde deformasyon, ayak derisinde kalınlaşma, ayak derisinde sertleşme

“İyiki sizi tanimisim ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz” Devamı

Podolog Fulya Sarı

Podolog Fulya Sarı, 2006 Estetisyenlik ve Güzellik uzmanlığı, 2008 Manikür ve Pedikür kalfalık, 2009 Medikal El ve Ayak Bakım Temel Eğitimi, 2012 Manikür ve Pedikür Ustalık, 2015 Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Temel Eğitimi, 2016 Harran Üniversitesi 1. Ulusal Podoloji Sempozyumu, 2017 Biruni üniversitesi Diz Altı Protez ve Vaka Sunumu,2017 Acıbadem Kertem Aydınlar Üniversitesi 1. Podoloji Sempozyumu, 2017 istanbul Aydın Üniversitesi 3. Ortopedik Protez Ortez Öğrenci Sempozyumu, 2017 Biruni Üniversitesi Genel İş Sağlığı ve Güvenliği, 2018 Biruni Üniversitesi Podoloji ve Podiatri Derneği podoloji Deneyim Semineri, 2018 Biruni Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Podoloji Bölümü, 2019 Acıbadem Kerem Aydınlar Üniversitesi ASEGEM ( Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi) Teorik ve Uygulamalı Podo-Taping Eğitimi, 2020 Podoloji ve Podiatri Derneği 3. Deneyim semineri, 2020 İstanbul Aydın Üniversitesi Ortopedik Ortez Protez Bölümü Öğrencisi kurumlarında yer almıştır.

Podolog Fulya Sarı, mesleki çalışmalarına Mutlu Ayaklar Güzellik'te devam etmektedir.

Tırnak batması

Hocam merhaba. Bir gün önce tırnak batması için gittiğim hastanede batık tırnak alındı ve geri dikildi. İki dikişim var şu an parmağımda. Doktor iki gün sonra sargıyı açabileceğimi söyledi ama mikrop kapmayacak mı açık kalınca? Bir de ne kadar süre sonra ayakkabı giyebilirim?

Podolog Fulya Sarı

Podolog Fulya Sarı tarafından cevaplandı

Merhaba, size tedaviyi uygulayan doktorunuz süreci takip edecektir. Pansuman yapabilmeniz için reçet... Cevabı görmek için tıkla.

23 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Mutlu Ayaklar Güzellik
Yeşilköy Mah, Yeşil Zeytin Sk. No:3 Daire:2 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Podolog Fulya Sarı, 2006 Estetisyenlik ve Güzellik uzmanlığı, 2008 Manikür ve Pedikür kalfalık, 2009 Medikal El ve Ayak Bakım Temel Eğitimi, 2012 Manikür ve Pedikür Ustalık, 2015 Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Temel Eğitimi, 2016 Harran Üniversitesi 1. Ulusal Podoloji Sempozyumu, 2017 Biruni üniversitesi Diz Altı Protez ve Vaka Sunumu,2017 Acıbadem Kertem Aydınlar Üniversitesi 1. Podoloji Sempozyumu, 2017 istanbul Aydın Üniversitesi 3. Ortopedik Protez Ortez Öğrenci Sempozyumu, 2017 Biruni Üniversitesi Genel İş Sağlığı ve Güvenliği, 2018 Biruni Üniversitesi Podoloji ve Podiatri Derneği podoloji Deneyim Semineri, 2018 Biruni Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Podoloji Bölümü, 2019 Acıbadem Kerem Aydınlar Üniversitesi ASEGEM ( Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi) Teorik ve Uygulamalı Podo-Taping Eğitimi, 2020 Podoloji ve Podiatri Derneği 3. Deneyim semineri, 2020 İstanbul Aydın Üniversitesi Ortopedik Ortez Protez Bölümü Öğrencisi kurumlarında yer almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BIRUNI UNIVERSITESI

İlgi Alanları

ayak derisinde deformasyon ayak derisinde kalınlaşma ayak derisinde sertleşme Ayak destek uygulamaları Batık Tırnak çatlak topuk bakımı Diyabetik ayak bakımı Medikal ayak bakımı Nasır tedavisi Tırnak Batması Tırnak kesimi Tırnak mantarı problemleri Tırnak patolojilerinin giderilmesi Tırnak protez çalışmaları
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 28 25

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NN
Nil*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

İyiki sizi tanimisim ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz

NN
Nil*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

İyiki sizi tanimisim ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz

ZA
Zaf*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Güler yüzü alakalari islemleri icin cok tesekkur ederiz

ZA
Zaf*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Güler yüzü alakalari islemleri icin cok tesekkur ederiz

Büş*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Çok ilgili bir doktor, işlem sonrası neler yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmeleriyle tavsiyelerde bulundu kendisi.

Tun*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Öncelikle tedavim sürecinde bana göstermiş olduğu yakın ilgi ve guleryuzlu hizmetlerinden dolayı FULYA hanıma çok teşekkür ederim. Hijyen bir ortamda hasta ile sağlıklı iletişim kurarak guleryuzlu ,işinin ehli ve ne yapacağını bilen hastanın psikolojik durumunu ve tedavi sürecindeki istemlerini dikkate alınması Hasta memnuniyetinin ön planda tutulması takdire şayan bir durumdur . Her şey için teşekkürler sayın hocam işlerinizde badarilarinizin devamı ve sağlıklı günler dilerim.

MD
Mel*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Fulya hnm ayak sagligina gosterdigi onem, disiplinli ve titiz calisma sekli, verdigi bilgiler ve dogru yonlendirmeleri ile tum sikayetlerimi cozdu. Isini cok severek yapan Fulya hnmla tanistigimizdan bu yana ayak sagligim Ona emanet. Melik Demirci

CK
Can*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Basit ve önemsiz gibi görünsede insanın hayat kalitesini düşüren tedavi edilmedikçe insanın psikolojisini bozan Son 3 senedir doktorlara dünyanın parasını ödeyip de çözüm bulamadığım bu rahatsızlıktan en son bir arkadaşımın tavsiyesiyle Fulya hanımın uyguladığı tedavi yöntemiyle artık ayaklarımla daha barışık oldum siz siz olun doğru tedavi yöntemini uzakta aramayın... Teşekkürler Fulya Hanım.

MA
Mus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Mükemmel bi podolog İstanbulun en iyilerinden

MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

İstanbulun en iyi ve en güleryüzlü podologu, mutlaka uğrayın 👍🏽

Sık Sorulan Sorular

Podolog Fulya Sarı ile nasıl iletişime geçerim?

Podolog Fulya Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Podolog Fulya Sarı için nasıl randevu alabilirim?

Podolog Fulya Sarı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742825

Podolog Fulya Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Podolog Fulya Sarı Mutlu Ayaklar Güzellik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Podolog Fulya Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Podolog Fulya Sarı Podoloji uzmanıdır. ayak derisinde deformasyon, ayak derisinde kalınlaşma, ayak derisinde sertleşme alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube