Pedagog Nilgün Gümüşlü

Pedagoji - Antalya

İlişki Problemleri, Çocuk Ve Ergen Psikolojisi, Aile İçi İletişim Sorunları

Takvim talep et Değerlendir

Nilgün Gümüşlü Hakkında

Nilgün Gümüşlü Kimdir?

Pedagog Nilgün Gümüşlü, Pedagoji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nilgün Gümüşlü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • İlişki Problemleri
 • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
 • Oyun Terapisi

Nilgün Gümüşlü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Pedagog Nilgün Gümüşlü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Nilgün Gümüşlü Cevapladığı Sorular

 • Kreş mi bakıcı mı ?

  Merhaba nilgün hanım, kızım 18 aylık, şu ana kadar bakıcısı çok güzel bir şekilde baktı. fakat bakıcımız evleneceği için ayrılmak zorunda kaldı. yeni bir bakıcı arıyoruz fakat maalesef bulamıyorum istediğimiz gibi ve çalıştığım için bakıcılar hakkında duyduklarım nedeniyle çok korkuyorum. acaba kre... devamı

  Doktor Cevabı:

  Pedagog Nilgün Gümüşlü

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eğitim

  Iyi akşamlar dr nilgün hanım benim size sorum ikiz erkek 6 yaşında torunlarım var ilkokula başlarken ikisini aynı sınıfa mı yoksa ayrı sınıflaramı verirsek daha iyi olur beni bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Pedagog Nilgün Gümüşlü

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Pedagog Nilgün Gümüşlü kimdir , telefon numarası nedir?
Pedagog N Gümüşlü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Pedagog Nilgün Gümüşlü için nasıl randevu alabilirim?
Pedagog N Gümüşlü şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Pedagog Nilgün Gümüşlü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Pedagog Nilgün Gümüşlü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Pedagog Nilgün Gümüşlü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Pedagog Nilgün Gümüşlü Pedagoji, uzmanıdır. Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, Dikkat testleri alanlarında hizmet veriyor ve İlişki Problemleri, Çocuk Ve Ergen Psikolojisi, Aile İçi İletişim Sorunları, Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB), Oyun Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Pedagog Nilgün Gümüşlü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Pedagog Nilgün Gümüşlü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Pedagog Nilgün Gümüşlü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Pedagog N Gümüşlü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Pedagog Nilgün Gümüşlü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Pedagog N Gümüşlü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.