Psk. Ozan Serçe, Uşak, Psikoloji

Psk. Ozan Serçe

Psikoloji - Uşak

Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kurtuluş Mahallesi Meydan Sokak No:17/25  Merkez, Uşak
Psikolog Ozan Serçe

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Ozan Serçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ozan Serçe kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. O Serçe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Ozan Serçe için nasıl randevu alabilirim?

Psk. O Serçe şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Ozan Serçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Ozan Serçe Psikolog Ozan Serçe bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Ozan Serçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Ozan Serçe Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Çocuk terapisi, Ergen terapisi, Evlilik terapisi, İlişki terapisi, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik Problemleri, Evlilik(Çift) Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Ozan Serçe için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Ozan Serçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Ozan Serçe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. O Serçe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Ozan Serçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. O Serçe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.