Op. Dr. Zeynep Aksu Şit, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Mol Gebelik (üzüm Gebeliği), Pelvik Ağrı (kronik), Plasenta Previa

Randevu Al 0 (850) 811 66 93

Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No: 3-5  Ümraniye, İstanbul
Özel Çakmak Erdem Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Zeynep Aksu Şit Kimdir?

Op.Dr.Zeynep AKSU ŞİT, Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamlayarakKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Zeynep AKSU ŞİT, İstanbul Ümraniye'de bulunan Özel Çakmak Erdem Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • 1. Ektopik Gebelik Olgularında Odak Boyutlarına Göre Tedavi Yaklaşımı O.Aşıcıoğlu, S.Kırım, N.Yenigül, Z.Aksu Şit .Türkiye Klinikleri Jinekoloji Obstetrik Dergisi 2013-35420
 • Ulusal Bilimsel Toplantılarda Sunulan ve Bildiri Kitabında Basılan Bildiriler
 • 2.Cinsiyete ve Belirli Yaşam Dönemlerine Göre Değişen Biyokimyasal Parametrelerle İlgili Vaka Örnekleri sunumu. Abant Preanalitik Evre Sempozyumu 2016
 • 3. RST ve SST tüplerin biyokimyasal parametreler üzerine etkileri . D.Konukoğlu ,E.Yaşar, Z.Aksu Şit, A. Fırat Akkaya .Poster sunumu .Abant Preanalitik Evre Sempozyumu 2016

İlgilendiği Hastalıklar

 • Mol Gebelik (üzüm Gebeliği)
 • Pelvik Ağrı (kronik)
 • Plasenta Previa
 • Endometriozis
 • Riskli Gebelik

Tedaviler

 • Iud(intrauterin araç spiral)
 • Histerostopik sterilizasyon
 • Ivf
 • Servikal kriyocerrahi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 93

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

la..

04.06.2018 tarihinde doğumumuzu yaptırdı, öncesinde 9 ay boyunca kontrollerde de kesinlikle çok ilgili ve alakalı davrandı. Biz soruları evde hazırlayıp muayeneye öyle gidiyorduk. Ancak muayene sonrasında bizi öyle detaylı bilgilendiriyordu ki hiç bir soru sormamıza gerek kalmıyordu. Eşimin üçüncü sezeryanı olmasına karşın en çabuk ve ağrısız iyileşme gösterdiği doğumu oldu. Kesinlikle biz çok memnun kaldık. Teşekkürler Zeynep hoca. 12-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 66 93

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Zeynep Aksu Şit için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit Özel Çakmak Erdem Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Iud(intrauterin araç spiral), Histerostopik sterilizasyon, Ivf, Servikal kriyocerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Mol Gebelik (üzüm Gebeliği), Pelvik Ağrı (kronik), Plasenta Previa, Endometriozis, Riskli Gebelik hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Zeynep Aksu Şit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Zeynep Aksu Şit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.