Op. Dr. Yusuf Can, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Yusuf Can

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 433 38 61Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No:339 Beyaz Apt. Kat:3 D:7 Erenköy  Kadıköy, İstanbul
Op.Dr. Yusuf Can Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yusuf Can Hakkında

Yusuf Can Kimdir?

Op. Dr. Yusuf CAN, 30 Mart 1960 tarihinde Samsun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyetinin hemen ardından Almanya Gelsenkirchen Marienne Hospital’de Genel Cerrahi üzerine 6 ay çalışmalarda bulunmuştur. İhtisasını ise İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

İhtisası süresince Horlama ve Uyku apnesi, Kronik sinüzitler ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Fonksiyonel ve Estetik Burun cerrahisi, Pediatrik (Çocuk) KBB konularına özellikle ilgi duymuş olan Op. Dr. Yusuf CAN, bu dönemde çok sayıda kongre, kurs ve seminerlere katılmış olup Almanya’da Lazer Cerrahisi, Horlama ve Uyku Apne Cerrahisi, Fonksiyonel Endoskopik sinüs cerrahisi ve Estetik Burun cerrahisi üzerine eğitim görmüştür.

Op. Dr. Yusuf CAN, mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu Canmed Sağlık Hizmetleri ve Estetik Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HASEKI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kulak Hastalıkları
 • Gırtlak Ve Ses Hastalıkları
 • Burun Hastalıkları
 • Ağız-Boğaz-Yutak
 • Boyun Ve Tükrük Bezi

Tedaviler

 • Medikal estetik
 • Radyofrekans uygulamaları
 • Geniz eti ameliyatı
 • Miringotomi
 • Odiyometri-odyometri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 61

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Yusuf Can ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Yusuf Can ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 61

Op. Dr. Yusuf Can için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Yusuf Can için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Yusuf Can için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Yusuf Can hangi kurumlar Yusuf Can ile anlaşmalı?
Op. Dr. Yusuf Can ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK )

Op. Dr. Yusuf Can nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Yusuf Can Op.Dr. Yusuf Can Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Yusuf Can hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Yusuf Can Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Medikal estetik, Radyofrekans uygulamaları, Geniz eti ameliyatı, Miringotomi, Odiyometri-odyometri, Sinüs cerrahisi, Otoskleroz cerrahisi, Beyin sapı odyometrisi, Paratiroidektomi, Blefaroplasti alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Boyun Ve Tükrük Bezi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Yusuf Can için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Yusuf Can muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yusuf Can muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Yusuf Can hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Yusuf Can hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.