Op. Dr. Yunus DEMİRTAŞ, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Yunus DEMİRTAŞ

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Eklem Faresi, Rotasyon Anomaliler, Ayak Burkulması

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bestekar Sokak No:8  Çankaya, Ankara
LİV HOSPİTAL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Yunus DEMİRTAŞ Hakkında

Yunus DEMİRTAŞ Kimdir?

Op. Dr. Yunus DEMİRTAŞ, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yunus DEMİRTAŞ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2008

Tecrübe: 12 yıl 3 ay

Deneyimler
 • Gümüşhane Devlet Hastanesı
  05 2014 - Şu Anda
 • Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  10 2008 - 05 2014
İlgilendiği Hastalıklar
 • Eklem Faresi
 • Rotasyon Anomaliler
 • Ayak Burkulması
 • Bel Fıtığı
 • Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans
Tedaviler
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Alt ekstremitelerde venografi
 • Eklem protezleri
 • Halluks valgus onarımı
 • Lomber füzyon

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mur..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

2019 yılında, 22 yaşımda, Hallux Valgus nedeniyle iki ayağımdaki dayanılmaz ağrı için Yunus hocaya başvurdum. Hallux valgus, çekiç parmak sendromu, ayak serçe parmak kemiklerimin çıkık olması ve bunların yaşıma göre çok ileride olduğu için ameliyat olmam gerektiğini söyledi. İlk başta çekincelerim vardı. Ameliyat hemen başvurmak istediğim bir seçenek değildi. Ameliyatı ve Sn. Yunus hocayı araştırdım. Bütün danıştığım doktorlar hocanın ne kadar iyi olduğunu belirttiler. Yunus hoca da bütün sorularıma sabırla cevap verdi ve ameliyat olmaya karar verdim. İlk ameliyatımı Mayıs ayında oldum. Ameliyat çok güzel geçti gerçekten gülerek çıktım. 1 gece hastanede yattım ve sabah Yunus hoca kontrole geldi, sorun yoktu. Gece boyunca annem belirli sürelerle ayağımdaki buzu değiştirdi ve verilen ilaçlar yeterli geldi. Sadece çıkışa doğru acıyı gerçekten hissettiğim 1 saat oldu fakat ağrı kesici verildikten sonra sorun olmadı. Eve geçtiğimde verilen antibiyotik ve ağrı kesiciler kullandım. 3. Gün ağrı kesiciyi bıraktım. Bu ameliyat sonrasında koltuk değneği kullandım, özel ayakkabıyı aldım fakat dışarı çok çıkmadığım için kullanmak istemedim. 5 hafta sonra terlik ile yürüyebiliyordum. Fakat hiç basmadığım için bacağım biraz incelmişti. İlk ameliyatımın ardından bazen "Acaba yanlış mı yaptım hiç olmasaydım şimdi zaten yürüyor olurdum." dediğim zamanlar oldu. Halsiz olduğum zamanlar oldu. Bir keresinde baş parmağım yere tam değmediğini gördüğümde internette bu durumun kalıcı olabileceğini okudum ve karaları bağladım. Fakat 5 hafta boyunca düzenli olarak kontrole gittim. Yunus hoca ve ekibi her muayenede çok yardımcı oldu bütün sıkıntılarımı giderdiler. Nitekim hiç sorunum kalmadı ve kısa bir süre sonra baş parmağım olması gerektiği gibiydi. İkinci ameliyatımı Ağustos ayında oldum. Bu ameliyatını da çok başarılı geçti. Gerçekten gülerek girip gülerek çıktım. 1 gece hastanede kaldım. Bu sefer ağrım çok daha azdı ve yine 3. gün ağrı kesiciyi kestim. Süreci de bildiğim için her şey oyun gibiydi. Bu sefer ameliyatlı ayağımda önerilen ayakkabıyı kullandım ve diğer ayağımda rahat spor ayakkabım vardı. Yine tüm kontrollerime düzenli olarak gittim. Benim ameliyatımın, sadece hallux valgus değil, 3 parmağımdaki çekiç parmak sendromu ve serçe parmak kemiğim için olduğunu tekrar belirtmek isterim. Eğer sadece hallux valgus olsaydı iki ayağımın da aynı anda ameliyat opsiyonu vardı. Şu anda Kasım 2020'deyiz. Pandemi olduğu için kontrole gidemiyorum. Fakat her şey yolunda. Gerçekten Yunus hoca ve ekibine çok teşekkür ederim. Eğer ameliyat olmayı düşünüyorsanız Yunus hocayı ziyaret etmenizi kesinlikle öneririm. 06-11-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yunus DEMİRTAŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.