Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara
5.0

Adenoid (Geniz Eti), Ağız Boşluğu Kanseri, Ağız Kuruluğu (Kserostomi)

5.0

“Vildan hocama 4 sene süren bir araştırmanın sonunda ulaştım. Daha önce başarısız 2 burun ameliyatı g...” Devamı

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar, 2003 yılında başladığım Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında mezun oldum. 2009 da Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesinde başladığım Plastik Cerrahi eğitimimden 2010 yılında ayrıldım. 2010 Yılında Gazi Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda başladığım uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamladım.
Asistanlık eğitimim sırasında 3 ay İtalya ‘da Gruppo Otologico Kliniğinde gözlemci olarak bulundum. Sonrasında 3 ay Amerika‘da Florida Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda gözlemci olarak bulundum.Böylece uluslararası Kulak Burun Boğaz alanındaki yaklaşımları tecrübe ettim. 

Devlet hizmeti yükümlülüğümü Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi ve Gölbaşı Devlet Hastanesinde tamamladıktan sonra kendi kliniğimi kurdum Şu an özel muayehanemde hizmet vermekteyim.

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar Muayenehanesi
1017 Plaza B Blok Kızılırmak Mahallesi 1443.Cadde No:25/B Çankaya/Ankara
Hizmetler
Botoks enjeksiyonu Burun estetiği (rinoplasti) Burun hastalıkları Endoskopik sinüs cerrahisi Sinüs cerrahisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar, 2003 yılında başladığım Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında mezun oldum. 2009 da Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesinde başladığım Plastik Cerrahi eğitimimden 2010 yılında ayrıldım. 2010 Yılında Gazi Üniversitesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda başladığım uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamladım.
Asistanlık eğitimim sırasında 3 ay İtalya ‘da Gruppo Otologico Kliniğinde gözlemci olarak bulundum. Sonrasında 3 ay Amerika‘da Florida Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda gözlemci olarak bulundum.Böylece uluslararası Kulak Burun Boğaz alanındaki yaklaşımları tecrübe ettim.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Adenoid (Geniz Eti) Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Kuruluğu (Kserostomi) Ağız Yaraları Ağız-Boğaz-Yutak Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
et
Eli*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Burun estetiği (rinoplasti)
Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar Muayenehanesi

Vildan hocama 4 sene süren bir araştırmanın sonunda ulaştım. Daha önce başarısız 2 burun ameliyatı geçirdiğim için büyük endişelerim vardı. Aslında Vildan hocamla ilk olarak instagram üzerinden iletişime geçtim. Şunu belirtmek istiyorum. Hocam her soruma tek tek büyük bir anlayışla cevap verdi. Bu denli başarılı bir insanın bu denli mütevazi olması beni çok etkiledi, kendisi gerçekten çiçek gibi bir insan. Sonrasında şehir dışından Ankara’ya geldim ve muayne oldum. Hocam detaylı bir şekilde beni bilgilendirdi ve 3.ameliyata dair tüm korkularımı alıp götürdü. Gerçekten rahat bir ameliyat süreci geçirdim ve şuan çok mutluyum. Tüm bu süreç boyunca psikolojik anlamda da büyük bir özenle benimle ilgilenen hocama ve çok tatlı asistanına minnettarım.

ık
ıra*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

HK
Hat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Buradaki yorumları okuyarak Vildan hocamla tanışmaya karar verdim. Uzun yıllardır istediğim ancak korktuğum bir ameliyattı. Vildan hocamla görüşmeye gittiğimde güven verdi. Kendisinin çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum . Sizi anlayan sizi dinleyen bir doktor ve istediğinizi size yakışan şekliyle yerine getiriyor. Olmayacak şeyleri olur diye anlatmıyor, ya da sizin istediğiniz size uymayacak bir burun ise açık açık anlatıyor . Ameliyat sonrası ağrım olmadı. aynı gün hastaneden çıktım.Çok çok teşekkür ederim. Burun ameliyatı düşünen herkese kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum

CG
Cih*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Vildan hocama ameliyat olalı 2 sene oldu. Tampon korkusu sebebi ile yıllarca ameliyatı ertelemiştim. Vildan hocam beni ameliyat öncesi konuya hakimiyeti ile beni rahatlattı. Silikon tampon kullandığı için yıllarca boş yere ertelemişim diye düşündüm. Burnum yüzüme göre çok büyüktü, şimdi çok güzel ve düzgün oldu. Hayatım özgüvenim değişti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az

pa
Pel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugün buraya bunları yazdığıma inanamıyorum. ne çok düşünmüş endişe etmiş, ne kadar da zor karar vermiştim oysa. sürekli güzel burunlu yüzlere bakıyor ve kendi burnumu hiç sevmiyordum. bir ortama girdiğimde acaba burnuma mı bakıyorlar diye rahat olamıyordum. fotoğraf çektirmek ise ayrı bir kabustu. Tavsiye üzerine Vildan hocamla tanıştım. ilk muayenede beni rahatlattı, o sırada muayehanede gördüğüm eski bir hastasının burnunu beğenip bir gazla tamam dedim oluyorum. İyi ki de öyle yapmışım. Dışardan bakınca değişen burnun gibi görünüyor sadece ama benim hayatımda çok fazla şey değişti. Özgüvenim arttı. İş görüşmelerindeki güvenim canlılığım kendine gelince işlerim çok daha iyi olmaya başladı. yürüyen bile başımı öne eğmeden daha dik yürüyorum artık. kendisine çok çok teşekkür ederim. bana güzel bir burun yanında güzel bir hayat verdi resmen.

eg
Eme*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İnsanların hayatında zor verdiği bazı kararlar vardır. Benim için de en büyük kararım burun ameliyatı yaptırmak oldu. ameliyat sonrası burnuma baktıkça ne kadar doğru bir karar verdiğimi daha iyi anlıyorum. eski fotoğraflarımı görmek bile istemiyorum Burun estetiği yaptırmak için karar verdiğimde uzun bir araştırmadan sonra Vildan hocama denk geldim. Ameliyat sonrası süreçten ve burnumun yüzüme yakışıp yakışmayacağından çok korkuyordum. Randevu günü gittiğimde profesyonel bir yaklaşım ile karşılaştım. Detaylı bir inceleme yapıldı resimlerim çekildi. Vildan hocamın zevkine güvenerek kararı ona bıraktım. ameliyat sonrası hafif morluk ve ağrı dışında bir problem olmadı. 1 hafta sonra işe dönebildim. İyi ki estetik yaptırmışım iyi ki Vildan hocayı tanımışım diyorum. Hayatım da ki en büyük şanslardan biri. Şuan güzel ve doğal bir burna sahibim. Ameliyat olduğumu söylediğimde çoğu kişi inanmıyor çok doğal göründüğünü söylüyorlar. Eğer burun ameliyatı düşünen varsa düşünmeden tavsiye edebilirim.. İyi ki varsınız hocam iyiki tanıdım sizi ve güler yüzlü ekibinizi. Minnettarım size bu güzel burun için. her şey için çok teşekkürler

my
Muk*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben yaklaşık 4 ay önce burun estetiği ameliyatı için Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar'a başvurdum. Ameliyat öncesi karar aşamasında internette aylarca araştıma yapmış ve yorumları okuyarak Vildan hocama gitmeye karar vermiştim. Bu nedenle kendi tecrübemi yazmayı da borç bildim. Vildan hanımın konuya hakimiyetinin ve bana yaptığı bilgilendirmeler ile öngörüsünün ne kadar başarılı olduğunu gördüm. Gerek bilgilendirme, gerek fiziksel destek, gerek konforlu ortam yaratma konusundaki başarısı tartışılmaz. Burnumun yeni halini ilk gördüğümde eskisinden çok daha iyi bir burunla karşılaşacağımı biliyordum fakat yüzümle bu kadar uyumlu, sanki hep benimmiş gibi olduğunu görünce şaşırmadığımı söyleyemem. Çevremden de olumlu tepkiler almak benim mutluluğumu daha da katladı. Her şey için kendisine ve ekibine tekrardan çok teşekkür ederim.

ss
Sev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle hocama teşekkür etmek istiyorum. Kendisinin herşeyiyle oldukça zevk sahibi olduğunu düşünüyorum. Yüzümle uyumlu oldukça iyi görünen bir burnum oldu. Ben kendisine referans ile ulaştım. Kuzenim daha önce ameliyat olmuştu ve onu beğenip gitmiştim. benim için de herşey yolunda gitti. Burnum şuan sağlıklı , nefesim rahat. İyileşme sürecimde de herşey yolundaydı. Ağrım sızım hiç olmadı . 10 gün sonra sonra normal hayatıma dönebildim. Doktorumu ve ekibini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

sy
Son*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ameliyat olalı 1 sene olmuş. ödemlerin de tam olarak inmesiyle burnum tam istediğim gibi oldu. Yıllarca korkup endişe ettiğim şey bu muymuş diye düşündüm. iyi ki korkup da kendimi o kötü burunla yaşamaya mahkum etmemişim. Sağ olsun ilk randevuda Vildan Hocam korku ve endişelerimi giderdi. Güler yüzlü olması, kafamda oluşan tüm soruları cevaplaması ve bunu tüm içtenliğiyle yapması ve gerçekçi olması bu süreçte beni çok rahatlattı. Ameliyattan sonra oluşabilecek süreçleri söyledi ve söyledikleri tek tek gerçekleşti. ameliyat sonrası ağrım hiç olmadı. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. Yıllardır süren nefes alma sorunumu, şekil bozukluğunu düzeltti. Güzel bir burnun verdiği özgüven ile yaşamak farklı imiş gerçekten.

ST
Sel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Burun ameliyatı için kendisine başvurdum. Burnumda kemik ve et büyümesi vardı. Bütün sorularımı profesyonellik yanıtladı. Ameliyatimindan ve sonrasından çok memnun kaldım. Tamamen hayalimdeki gibi bir burnum oldu çok rahat nefes âlabiliyorum artık. İyi ki tanımışım kendisini. Ameliyat düşünen herkese tavsiye ediyorum

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Vildan Baştürk Tutar Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Adenoid (Geniz Eti), Ağız Boşluğu Kanseri, Ağız Kuruluğu (Kserostomi) alanlarında hizmet veriyor ve Botoks enjeksiyonu, Burun estetiği (rinoplasti), Burun hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube