Op. Dr. Vedat Menderes

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa
5.0

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Örümcek ağı estetiği, Askılama / İple germe uygulamaları

“Oğlumun burun ve estetik ameliyatı görüşmesi için gittim. vedat bey o kadar sıcak karşılaması ilgile...” Devamı

Op. Dr. Vedat Menderes

Op.Dr. Vedat Menderes,1968 yılında Aydın'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitimini başarıyla tamamlayarak 1990 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2008 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Doktoru unvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında,2008 yılında zorunlu hizmet görevine Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzman Doktoru olarak başladı. Zorunlu hizmetinin ardından Bursa’ya dönen Op. Dr. Vedat Menderes 2010 – 2019 yılları arasında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olup, mesleki çalışmalarına, Özel Esteticare Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.

Op. Dr. Vedat Menderes; TPRECD (Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği), EPCD (Estetik Plastik Cerrahi Derneği), TTB (Türk Tabipleri Birliği) derneklerine üyedir.

Gözaltı torbaları

Merhaba, gözaltı torbalarım normalden çok daha fazla ve birkaç doktor cerrahi işlemle alınabileceğinin ve en sağlıklı yöntemin bu olduğunu söylediler. Sizden bir fiyat bilgisi almak istedim, bu işlem için ne kadarlık bir bütçe gerekir?

Op. Dr. Vedat Menderes

Op. Dr. Vedat Menderes tarafından cevaplandı

Merhabalar, müsait olduğunuzda beni arayabilirsiniz Rakamla yazdığımda telefon numarası tam çıkmıyor... Cevabı görmek için tıkla.

8 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Epidermal inklizyon kisti

Merhaba kolay gelsin .yanakta epidermal inklizyon kisti var.ameliyat ücreti öğrenmek için yazmıştım .uygun olursa randevu alıp gelirim.ilginiz için teşekkür ederim.iyo günler.

Op. Dr. Vedat Menderes

Op. Dr. Vedat Menderes tarafından cevaplandı

Merhabalar, ayrıntılı bilgilendirme için müsait olduğunuzda Esteticare tıp merkezini arayabilirsiniz... Cevabı görmek için tıkla.

20 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

GAMZE ESTETIGI VE BURUN ESTETIGI

GAMZE ESTETIGI VE BURUN ESTETIGI ICIN FIYAT ALABILIRMIYIM

Op. Dr. Vedat Menderes

Op. Dr. Vedat Menderes tarafından cevaplandı

Merhabalar, ayrıntılı bilgilendirme için müsait olduğunuzda Esteticare tıp merkezini arayabilirsiniz... Cevabı görmek için tıkla.

4 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. Vedat Menderes Özel Muayenehanesi
Nilüfer/Bursa Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kepçe kulak estetiği Liposakşın Lipoplasti Leke tedavisi Lazer liposuction Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr. Vedat Menderes,1968 yılında Aydın'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitimini başarıyla tamamlayarak 1990 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2008 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Doktoru unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2009
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Örümcek ağı estetiği Askılama / İple germe uygulamaları Yüz Kırışıklıkları Meme Protezi Devamı

Deneyimler

Özel Esteticare Plastik Ve Rekons.cerr.dal Merkezi (2019 - Devam ediyor)
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2010 - 2019)
Diyarbakır Egitim ve Araştırma (2009 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 01 53

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
hm
Hak*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Oğlumun burun ve estetik ameliyatı görüşmesi için gittim. vedat bey o kadar sıcak karşılaması ilgilenmesi burun üstünde çizerek anlatması yapacaklarını tek tek göstermesi beni çok etkiledi. o kadar ikna oldum ki ameliyat randevusu alıp çıktım. Çok teşekkürler hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SS
Ser*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Vedat Bey 2 yıl önce ameliyatımı yaptı. Vedat Bey'i bu sitedeki yorumları okuyarak buldum. Nefes alma problemim, burnumun şekli hepsi düzeldi. Hiçbir sorunum kalmadı. Sonuç olarak hem sağlık hem görüntü açısından muhteşem ve doğal bir görüntüye sahip oldum. Vedat Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinin en iyilerinden.

YAS*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorumla bundan 3 yıl önce devlet hastanesi şartlarında tanışmıştım, o zaman tavrı ve samimiyeti ne kadar güzelse kariyerindeki değişime rağmen tavrı hiç değişmemiştir. Kalitesinin altı çizilecek insanlardandır. 15 yaşında ve 30 yaşında olduğum burun kemiği ameliyatlarından sonra yıllar içinde hiç nefes alamadığım ,uyuyamadığım ,sürekli baş ağrısı çektiğim günlerim başlamıştı. Bursa da kapısını çaldığım hekimler eski ameliyatlarımı KKB uzmanları yaptığı için kıkırdak doku kalmadığını ameliyatımın riskli olduğunu ve yapamayacaklarını söylediler, yaparım diyenlerde beni çok korkuttuğu için vazgeçmiştim. Sonra Vedat Bey in adını duydum eski hastalarından .ilk görüşmemizde tüm riskleri anlattı ama o kadar kendinden emin anlattıki hemen ameliyata ikna oldum.Çok zor bir ameliyattı, olmayan burnumu yeni baştan yaptı. 35 imden sonra baş ağrısız uyanmanın gece rahat uyumanın nasıl bir lezzet olduğunu tattım. Çok teşekkür ediyorum kendisine, Rabbim yolunu bahtını açık etsin

MU
M. U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle sağlık probleminize ardından görüntünüze odaklanan ve sağlık sorununuzu çözdükten sonra en doğal ve sizin görüntünüze en uygun estetiği ugulayan ender bulunan doktorlardan kendisi büyük bir şans diyorum çünkü bu detay çok önemli herkes her yüze aynı tip burunu yapıyor Vedat Bey sizin için ideal olan doğal görününlü burunu yapıyor.Her yüze okka küçük ve kalkık burun gitmez arkadaşlar ve öncelik sağlıktır.Burnum kırıldı yamuldu ve solunum problemi vardı hepsi çözüldü üstüne hoş bir burun kazandım kimse estetik olduğuna inanmıyor ve fark etmiyor o kadar başarılı doğal bir görünüm oldu.Vedat Menderes'i güler yüzlü ve basarılı tedavisinden dolayı herkese gönül rahatlığı ile öneriyor ve kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Op. Dr. Vedat Menderes
Op. Dr. Vedat Menderes 26 Ocak 2021
Değerli yorumunuz için çok teşekkürler
Y Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle vedat bey’i tanıdığım İçin çok mutluyum. Burnumla ilgili sorunlarım vardı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine vedat bey’e gittim. Hiç bir doktorda görmediğim ilgi,alaka,güler yüzlülüğü,samimiyeti gördüm verdiği güven sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Burnumla ilgili hiç bir sorunum kalmadı gerçekten işinde profesyonel bir doktor gözünüz kapalı güvene bilirsiniz .

Op. Dr. Vedat Menderes
Op. Dr. Vedat Menderes 26 Ocak 2021
Değerli yorumunuz için çok teşekkürler
GB
G. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Derin araştırmalarım sonucunda ve önerilen doktor olarak görüşmeye gittiğimde beni candan öte saygı ve sevgi ile karşılayan HOCAMMM :)) o kadar korktuğuma değmeden harika bir ameliyat geçirmemi daha sonrasında ise ilgi ve alakasını bırakmayan tek doktor diyebilirim her halde, ilk günlerimde tabi ki ağrı çektim ama sonrasında keşke daha önce ameliyat olsaymışım ve keşke daha önce karşılaşsaymışım dediğim CANIM HOCAMM :))) HERŞEY İÇİN TŞK.EDERİM....

Op. Dr. Vedat Menderes
Op. Dr. Vedat Menderes 26 Ocak 2021
Değerli yorumunuz için çok teşekkürler
Bb
Bar*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gerçekten hayatınızda görebileceğiniz en tatlı doktorlardan biri. Uzun araştırmalarım sonucunda gitmiştim ve iyi ki de gitmişim diyorum. Ameliyat olali bir seneden fazla oluyor ve bugüne kadar en ufak bir şikayetim bile olmadı. Ameliyattan sonra en ufak ağrım olmadı, hafif şişlikler oluşmuştu ama bir kaç güne geçti ki benim ameliyatim normal burun estetiği dışında nefes almakla alakalı bir cok sorunla birlikte gerçekleşti. Vedat Bey sayesinde nefes aldığımı hissediyorum hic bir sorunum kalmadı kesinlikle gönül rahatlığıyla tercihi edebileceğiniz bir doktor.

BA
Ber*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Düşünmeden, tereddüt etmeden kendinizi ellerine bırakabileceğiniz; samimiyetiyle, ilgi ve alakasıyla sürekli görmek isteyeceğiniz dünyalar tatlısı bir doktor. Sonuç hem sağlık hem görüntü açısından muhteşem ve doğal. Hem estetik olup hem doğal olabilmek isteyenlerin düşünmeden tercih etmesi gerekli :)

DK
D. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3 yıl önce kırılmış bir burun ve oluşmuş olan fobi ile Vedat beye ulaştım ki Vedat beye ulaştığımda bile ameliyat olmak konusunda kararlı değildim. Ama odasından çıktığım anda ameliyata karar vermiştim :) Kendisi hastalarıyla en ictenligiyle ilgilenen ve hastalarını önemseyen bir doktor. Kendim için şunu söyleyebilirim ki canım inanılmaz tatlıdır ve ikna olabilmem çok zordur ama Vedat beyin bilgisi, tecrübesi ve samimiyeti sayesinde şuanda 3 aylık yeni bir burna sahibim ve bu süre zarfında da hala aynı içtenlikle ilgilenmeye devam ediyor. 3 yıllık sürecte çok fazla doktor araştırdım ama en doğru kararı verdigim için yazdım ki en azından kafası karışık olabilene benim bu tecrübem yardımcı olsun :)

ZG
Z. G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık bir buçuk yıl önce burun ameliyatı oldum. Sorunlu bir burnum vardı ve şeklinden hiç memnun değildim. Uzun araştirmalarim sonucu ismini buldum. Seçmemin sebebi hakkında hiç kötü yoruma rastlamamam oldu. Randevumu aldım. Ameliyatımı oldum. Verdiğim en iyi karardı. Hiç pişman değilim. Kendime güvenim geldi. Üstelik kimse estetik olduğu anlamıyor. Doktor değil heykeltraş :D

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Vedat Menderes ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Vedat Menderes için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Vedat Menderes için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Vedat Menderes ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740153

Op. Dr. Vedat Menderes nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Vedat Menderes Op. Dr. Vedat Menderes Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Vedat Menderes hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Vedat Menderes Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Örümcek ağı estetiği, Askılama / İple germe uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Kepçe kulak estetiği, Liposakşın, Lipoplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube