Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Doğum Kontrol, Normal Doğum, Sezaryen

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Kızılırmak Mah. 1436.Sokak No:1/16 Akgül Apt. (Mado Pastahanesi Üstü) Çukurambar  Çankaya, Ankara
Op. Dr.Ümmügülsüm SOYTÜRK KOÇ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ümmügülsüm Soytürk Koç Kimdir?

Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç, 1972 yılında Ankara Polatlı'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Polatlı’da tamamladı. 1990 yılında  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanan ve lisans eğitimine başlayan Dr. Soytürk Koç, 1997 yılında mezun olarak Tıp Doktoru unvanını aldı. 1997 yılında Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde kısa bir süre kardiyoloji asistanı olarak çalıştı. 1998 yılında Tus'u birincilikle kazanan Dr. Soytürk Koç, ihtisasını Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesinde kadın doğum üzerine sürdürdü ve 2002 yılında uzman doktor unvanını aldı. Dr. Soytürk Koç, 2003 yılında Newyork'da  Brooklyn Methodist Hospital'da ileri endoskopik uygulamalar konusunda eğitim aldı.

Meslek hayatına 2006 yılında Yozgat'ta Sorgun Devlet Hastanesi'nde başlayan Dr. Soytürk Koç, 2007 ile 2009 tarihleri arasında Başak Tıp Merkezi'nde, 2009 ile 2013 tarihleri arasında Medicana Ankara Hastanesi'nde hastalarına hizmet verdi. Kendisi ayrıca 2010 Yılında Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Yöntemler Eğitim Merkezi' nde tüp bebek uygulama sertifikası aldı. Yayınlanmış çok sayıda ulusal ve uluslararası makale ve bildirisi bulunan Dr. Soytürk Koç, evlidir ve 2 çocuk annesidir.

Dr. Soytürk Koç, 2015 yılında Minel Sağlık ve Güzellik Kliniğini kurdu. Vajinismus, Tüp Bebek başta olmak üzere kadın hastalıkları konularına hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..�

doktorum beni vajinismus illetinden kurtardı. ALLAH bin kere razı olsun 01-11-2016

ek..ıyeva

Merhaba hocam 17-08-2015

la..ş

Memnunum çok teşekkürler 23-06-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.