Op. Dr. Uğur Onur Kasman

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Aksayan Çocuk, Artroskopi

“31.08.2020 tarihinde hocamızda ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Uğur Beyden önce yine çok değerli hoca...” Devamı

Op. Dr. Uğur Onur Kasman

Op. Dr. Uğur Onur Kasman, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise,S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesin'de tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Uğur Onur Kasman, mesleki çalışmalarına ise şu an VM Medical Park Pendik Hastanesi'nde devam etmektedir.

VM Medical Park Pendik Hastanesi
Fevzi Çakmak, Eski Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif) Acl yırtığı Alt ekstremitelerde venografi Ampütasyon Anti-ccp(sitrülin antikoru) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Uğur Onur Kasman, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise,S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesin'de tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Aksayan Çocuk Artroskopi Artrit Artroplasti Devamı

Deneyimler

VM Medical Park Pendik Hastanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 01 20

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Bur*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

31.08.2020 tarihinde hocamızda ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Uğur Beyden önce yine çok değerli hocalarımıza Mr sonucumu gösterip muayene oldum, hepsi de ameliyat dedi ön çapraz bağ ameliyatı olman gerekiyor dedi.En son Uğur hocamız benim anlayacağım dilden durumu ve ihtimalleri çok güzel anlattı.Muayene bulgusu ve Mr sonucu on çapraz bağ kopmasını gösterse de bazen bağ kemiğe yapışabilir bu da bizleri yanıltır açmadan göremeyiz dedi.Aynen de dediği gibi çıktı.Ve in çapraz bağ kopmasını dışında başka problemler buldu.Cok güzel bir şekilde anlatıp tedavi surecimi başlattı kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Mer*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaklaşık 3 ay önce düşme sonucu acilden giriş yaptım, doktorumuz Uğur beye yönlendirdiler, gerçekten kendisine ve ekibine teşekkür ederim. Beni o an ki travmanın etkisinden çıkararak çok yardımcı oldular. Ameliyat olmam gerektiğini bildirdiklerinde gerçekten çok güvenerek kendimi emanet ettim kendilerine. Hocam size ve ekibinize teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla.

ŞB
Şah*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uğur hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum, ilgi ve alakalarından dolayı. Sol omuzumdan ameliyat olmam gerekiyordu, ameliyat sürecinde hem yanımda oldular, sabırla sorduğum sorulara cevap vererek beni memnun ettiler. Ameliyatım çok başarılı geçti tanıdığım herkese öneriyorum doktorumu tekrar teşekkürler.

GS
Gök*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mesleğine aşık bir doktor kendisi ilk tanışmamda biraz çekingendim fakat ilgisi alakası hasta gibi düşündürmedi sağolsun iyili onunla tanışmışım elinden gelenin fazlasını yaptığına inanıyorum herşey için çok teşekkürler hocam elleriniz dert görmesin meslek hayatınızda başarılarınız devamını dilerim saygılarımla Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun mutlaka hocamıza bir danışın derim tanışınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.

EA
Efc*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok şiddetli omuz ağrılarım nedeniyle okadar doktor dolaşmama rağmen derdime derman olan tek kişi. İlgi alaka bilgi aktarımı gayet iyi ve pozitif güler yüzlü bir insan. Teşekkürler

mk
Mus*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tekrarlayan omuz çıkığı(Bankar Lezyonu) şikayeti ile Uğur Hoca'dan randevu almıştım. Çekilen MR ve diğer tetkitler sonucunda ameliyat olmam gerektiğine karar verildi. Uğur Hoca'nın bu süreçte ilgisi, yaklaşımı ve alanına hakimiyeti beni bu ameliyatı olmama ikna etti. Ameliyatım hasarsız ve gayet iyi geçti, operasyonun iyi geçmesinden dolayı FTR sürecini daha hızlı ve ağrısız bir şekilde atlattım. Ameliyat sürecinde ve sonrasında gerek yaklaşımı, ilgisi, sürekli iletişim halinde olması, sorulan her soruya en kısa sürede cevap vermesi ne kadar doğru bir karar verdiğimi göstermişti. Kendisini tercih ettiğim için çok memnun kaldım ve kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkürler, saygılar hocam.

ED
Esr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

27.09.2020 tarihinde Merdivenden düşme sonucunda ayağım kırıldı. Görsel olarak kemik ayak bileğini yarıp dışarı çıktı. Tıbbi olarak da açık medial malleol kırığı, lateral malleol kırığı, tibianın alt uç kırığı, talus kırığı şeklinde 4 ayrı yerde kırık tesbiti olarak tanı koyuldu. Dr um Uğur Onur bey ameliyatımı yaptı.Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan öncesi ve sonrasında ilgi ve desteğini hiç eksik etmedi. Korku ve kaygıları rahatlatıcı açıklamalarıyla bertaraf ediyor. Şuanda ayağımda bir problem kalmadı eski sağlığıma kavuştum.Mesleki başarısının dışında insanlık olarak da muhteşem bir insan. Böyle doktorlarımız eksik olmasınlar, iyiki varlar.

ST
SED*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba ben Uğur hoca ile 21.12.2020 de tanıştım.Bi trafik kazası sonuçta acil de tanıştık. Çoklu kırıklarım vardı.Sonrası mı uzun süreç tabi ki açık ameliyatlar oldum . Bu ameliyatları olmadan önce Uğur hoca moral ve destek konusunda çok yardımcı oldu . Ameliyat öncesi sonrası sürekli ilgiliydi . Size şöyle söyleyeyim pasumanlarımı dikişlerimi hepsini Uğur hoca yaptı.Ufacık bi sorun olduğum da aradığım da yada mesaj attığım hemen ilgilenen bi doktordur.Ha bu arada halaa olmam gereken bi kapalı ameliyatım var benim moral olarak daha iyi olmamı bekliyor şuan Uğur hoca normal de doktorlar hastanın moralını yada iyi hissedip etmediği ile ilgilenmez ya Uğur hoca öyle değil . Uğur hoca ve ekibi hastalarını ailesi gibi görüyor .Bu arada tekrar bi ortopedi bir sorun yaşasam yine Uğur hocayı giderim ve çevremdeki insanları Uğur hocaya yönlendiriyorum çünkü iyi bir doktor . Ameliyat öncesi ve sonrası sizinle diyolog içindedir . Eğer bir ortopedik sorunuz varsa Uğur hocaya gidin .

AN
Ahm*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uğur hica Dalında gerçekten mükemmel birisi çok sıkıntılarım vardı bizzat benimle ilgilendi ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgisi alakası gerçekten harikaydı ben ilk defa uğur hoca da gördüm eve taburcu edildikten sonra durumun hakkında bilgi almayi çok şükür sıkıntılarım geçiyor

EE
ERA*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

31 Ekim 2019 da halı saha maçında aşil tendonum koptu. Ertesi gün muayeneye gittiğim Uğur hocam bana durumu anlattı. Tetkikler sonrası hızlı bir şekilde ameliyat olmaya karar verdik ve ertesi gün Uğur Bey ve Gültekin Bey sayesinde başarılı bir operasyon geçirdim. Ameliyat sonrası süreç uzun ve zorlu olduğu için Uğur Bey'in arkadaş gibi rahatlatıcı ilgisi, planlı kontrolleri ve devamlı bilgilendirme ve yönlendirmeleriyle sürecim hızlı ve çok zorlanmadan geçti. Şuan tekrar spor yapmaya başladım. eski günlerime kavuştum. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Uğur Onur Kasman ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Uğur Onur Kasman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Uğur Onur Kasman için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Uğur Onur Kasman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740120

Op. Dr. Uğur Onur Kasman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Uğur Onur Kasman VM Medical Park Pendik Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Uğur Onur Kasman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Uğur Onur Kasman Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Aksayan Çocuk, Artroskopi alanlarında hizmet veriyor ve Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Acl yırtığı, Alt ekstremitelerde venografi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube