Op. Dr. Türker Karabuğa, İzmir, Genel Cerrahi

Op. Dr. Türker Karabuğa

Genel Cerrahi - İzmir

Obezite Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8258/3 Sokak No: 4 Ataşehir, 35640  Karşıyaka, İzmir
Kordon Obezite Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit Sgk Anlaşmalı

Türker Karabuğa Hakkında

Türker Karabuğa Kimdir?

Op. Dr. Türker KARABUĞA, 1975 yılında Isparta'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2010 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmetini Konya Bozkır Devlet Hastanesi'nde tamamlamış, 2012 - 2014 yılları arasında Medical Park Hastanesi'nde, İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2014 - 2016 yılları arasında İzmir Özel Karataş Hastanesi'nde, hasta kabulü yapmış olan Op. Dr. Türker KARABUĞA, daha sonra Kordon Obezite Merkezi'nde görev almaya başlamış mesleki çalışmalarına burada devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 1994

Tecrübe: 26 yıl 1 ay

Yayınlar

 • A1. Ismail Özsan, Türker Karabuga, Ömer Yoldas, Özcan Alpdogan, Ünal Aydin. Laparoscopic Appendectomy versus Mini-Incision Appendectomy in Patients with Lower Body Mass Index and Noncomplicated Appendicitis, Gastroenterology Research and Practice, vol. 20
 • A2. Cemal Kara, Turker Karabuga, Ismail Yaman, Hayrullah Derici, Erdinc Kamer, Fevzi Cengiz, Gulden Diniz, Ragip Ortac. Effects of Human Amniotic Membrane on Wound Healing in Rats. SYLWAN 2014;158(10).
 • A3. Cemal Kara, Alper Sozutek, Ismail Yaman, Semih Yurekli, Turker Karabuga. Ligation under vision in the management of symptomatic hemorrhoids: A preliminary experience. DOI: http://dx.doi.org/10.1016/j.asjsur.2014.11.001
 • A4.Peker Y, Unalp HR, Durak E, Karabuğa T, Yilmaz Y, Genç H, Haciyanli. Laparoscopic cholecystectomy in patients aged 80 years and older: an analysis of 111 patients. M.Surg Laparosc Endosc Percutan Tech. 2014 Apr;24(2):173-6. doi: 10.1097/SLE.
 • A5. Karabuga T, Yoldas O, Ozsan I, Yıldırım UM, Aydin U. Diagnostic laparoscopy for pneumatosis intestinalis: To do or not to do? Am J Emerg Med. 2014 Apr 26. pii: S0735-6757(14)00308-8. doi: 10.1016/j.ajem.2014.04.042.

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Süleyman Demirel Üniversitesi
  09 1994 - 06 2000
 • Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi
  09 2000 - 07 2002
 • İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi 3. Genel Cerrahi
  11 2004 - 02 2011
 • Konya Bozkir Devlet Hastanesı
  02 2011 - 06 2012
 • İzmir MedicalPark Hastanesi
  06 2012 - 06 2014

Ödüller

 • Tansuğ T, Karabuğa T, Bozdağ AD. Laparoskopik Kolesistektomi Sırasında Safra Kesesi Traksiyonu İçin Tasarlanan Askı-İğne. Poster Bildiri İkinciliği. 5. Cerrrahi Araştırma Kongresi. 10-12 Aralık 2009. Ankara. (İkincilik ödülü) (10.12.2009)
 • Kara C, Bozdağ AD, Karabuğa T, Koç O. Laparoskopik Taş Toplama Pensi. Ege Cerrahi Günleri ‘’Yenileşim Teknoloji ve Mucit Cerrahlar’’, Patent Yarışması. 7-8 Ekim 2011, İzmir. (İkincilik Ödülü) (07.10.2011)
 • Tansuğ T, Karabuğa T, Bozdağ AD. Laparoskopik Kolesistektomi Sırasında Safra Kesesi Traksiyonu İçin Tasarlanan Askı-İğne. Buluş yarışması. 6. Cerrrahi Araştırma Kongresi, 08-11 Aralık 2011, Ankara. (Birincilik ödülü) (08.12.2011)

Hobiler

 • Seyahat etmek
 • Spor yapmak

Anlaşmalı Kurumlar

 • SGK

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..gel

Doktorların en iyisi. Ve işinin erbabi Eğer 7/24 ulaşacak bir doktor ariyorsaniz fazla aramayın der TÜRKER KARABUGA BU İSİ. USTADİ DER HOCAMİZA SAYGİLARİMİZİ SUNARİZ 07-09-2020

sen..mşek

Harika bir doktorum var kendisine bana yaptığı mide ameliyatından ve sonrasında ki ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler ederim hem ameliyatımda hem sonrasın da benimle çok ilgilendi ve hala da ilgileniyor minnettarım başvuru yapılacak en yi doktor diyebilirim teşekkürler sevgili doktorum 27-08-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Türker Karabuğa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Buse Fırtına Koordinatör 5 yıllık mesleki tecrübe
Elif Boyacı Fizyoterapist 5 yıllık mesleki tecrübe
Selin Altın Ameliyathane Hemşiresi 5 yıllık mesleki tecrübe
Ezgi Seviç diyetisyen 3 yıllık mesleki tecrübe
Derya Çatal Servis Sorumlu Hemşiresi 12 yıllık mesleki tecrübe
Gizem Uyar Asistan 5 yıllık mesleki tecrübe
Berrin Sağıl Sekreter 3 yıllık mesleki tecrübe
Elif Suyabakan Uzman Klinik Psikolog 6 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Türker Karabuğa kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. T Karabuğa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Türker Karabuğa için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. T Karabuğa şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Türker Karabuğa ile anlaşmalı?
Türker Karabuğa ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK )

Op. Dr. Türker Karabuğa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Türker Karabuğa Kordon Obezite Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Türker Karabuğa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Türker Karabuğa Genel Cerrahi, uzmanıdır. Revizyon Ameliyatı, Tüp Mide Revizyon, Tüp mide ameliyatı, Tiroid kanseri cerrahisi, Tiroid cerrahisi, Şeker hastalığı ameliyatı, Şeker ameliyatı, Safra yolları cerrahisi, Safra kesesi taşı tedavisi, Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Obezite ameliyatı, Reflü - Gastrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Türker Karabuğa için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Türker Karabuğa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Türker Karabuğa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. T Karabuğa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Türker Karabuğa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. T Karabuğa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.