Doktorun Adresi

Cumhuriyet, İnönü Blv. 130A, 09270 Didim/Aydın  Aydın
Aydin Dıdım Devlet Hast

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tugay Tipi Hakkında

Tugay Tipi Kimdir?

Op. Dr. Tugay Tipi, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tugay Tipi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 15.09.2014)

Tugay Tipi Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ten..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tugay Tipi Türkiye Cumhuriyetinde değil Dünya üzerinde örnek alınması gereken bir dr Allah yar ve yardımcısı olsun temizlik görevlileri dahi işlerini bitirip giderler ama doktorumuz hastaları bitene kadar en ince ayrıntıya kadar muayenesini bitirmeden gitmiyor ben 61 yaşında bir hastasıyım böyle kendini mesleğine adamış bir doktora ilk kez rastladım Allah razı olsun yolu açık olsun inşallah 14-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Tugay Tipi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Tugay Tipi kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. T Tipi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Tugay Tipi için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. T Tipi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tugay Tipi ile anlaşmalı?
Tugay Tipi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Op. Dr. Tugay Tipi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Tugay Tipi Aydin Dıdım Devlet Hast bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Tugay Tipi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Tugay Tipi Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Op. Dr. Tugay Tipi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Tugay Tipi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Tugay Tipi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. T Tipi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Tugay Tipi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. T Tipi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.