Op. Dr. Taner Bayramoğlu, Adana, Genel Cerrahi

Op. Dr. Taner Bayramoğlu

Genel Cerrahi - Adana

Karın Fıtığı, Hemoroid (Basur, Mayasıl), Hemoroid (Basur, Mayasıl)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. MNS Plaza No:50 A Blok **** (Çifteminare Camii Karşısı)  Seyhan, Adana
Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Taner Bayramoğlu Hakkında

Taner Bayramoğlu Kimdir?

Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, 24 Ocak 1961 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1979 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Vakıf Gureba Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinde başladığı ihtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde tamamlamış ve 1992 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1992 yılında Hatay - Kırıkhan Devlet Hastanesi'nde göreve başlamış olan Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, burada yaklaşık 11 yıl görev yapmış ve bu sürede binlerce ameliyat gerçekleştirmiş, çok sayıda guatr ameliyatı ve karın fıtıklarını düzeltici ameliyatlar yapmıştır. 2003 yılında ise Adana Numune Hastanesi’ne atanmış ve 2010 yılına kadar Numune Hastanesinde görev yapmıştır.

2010 yılında devletteki görevinden kendi isteğiyle ayrılmış olan Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU, başarılı çalışmalarına Adana - Seyhan'da kendi özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ksel..RAK

10 yıldır fistül ve hemoroit rahatsızlığım vardı çok araştırdım bu arada çok koca karı ve normal eczane ilaçları kullandım birtürlü iyleşmek bilmeyen bu rahatsızlığımın tek çaresi olan doktor arayışına girdim ve yakın tanıdığım doktorlarla diyaloğa girdim artık kaçarı yoktu çok doktor gezdim bunun hiç ayıbı yok sevgili vatandaşlar ne yapalım sonuçta buda bir rahatsızlık ancak çok yakın bir dostumla sohbet ederken rahatsızlığımdan bahsettim artık canıma tak etmiş dedim bana hemen öneride bulundu daha önceki araştırmalarımdada öne çıkan çok değerli çok mutevaazi güler yüzlü sohbeti tatlı DR. TANER BAYRAMOĞLU ve aynı güzelliklere sahip ekibine önce ALLAHA sonrada onlara kendimi teslim ettim.ve ameliyat için içeri girdim sohbet ede ede toplam 15.dakika sonra hadi kalk dedi ve şaşkınlığımı dile getirdim hocam bu kadarmı dedim evet dedi ve ALLAHA çok şükür o illet hastalıklarda kurtuldum o güzel ekibe ve insanlara çok teşşekür ediyorum ellerinize sağlık diyor bu rahatsızlığı olan hastalara önerim DR. TANER BAYRAMOĞLU doğru adrestir bu işin uzmanı buişin ehlidir hoşça kalın 22.04 2016 04-06-2016

met..se

İlerlemiş hemoroid problemim vardı Taner hocamda karar kıldım.Gayet güleryüzlü iyi ve bilgili bir doktor.Kendisine ve ekibine teşekkür ederim 07-03-2016

ettin..an

Sadettin D. Hayatımdan bezdiren fistül belasından beni kurtardı aylar boyunca gitmediğim hastane kalmadı ama ALLAH razı olsun beni bu beladan kurtardı ilgli alakalı bir doktor kedisine ve ekibine minnnettarım 07-03-2016

ne..�ler

Ben Emine işler, 30 yıldır çektiğim acılardan 15 dk içerisinde kurtuldum. Taner bey çok iyi bir Dr. Allah razı olsun kendisinden. Taner beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 09-02-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Taner Bayramoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Taner Bayramoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. T Bayramoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. T Bayramoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Taner Bayramoğlu Op. Dr. Taner BAYRAMOĞLU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Taner Bayramoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Polipektomi, Anoskopi, Tiroid cerrahisi, Safra yolları cerrahisi, Tiroidektomi, Tiroit ince iğne biyopsisi, Sils (tek delikten) kolesistektomi, Abdominal ultrasonografi, Safra kesesi taşı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Karın Fıtığı, Hemoroid (Basur, Mayasıl), Hemoroid (Basur, Mayasıl), Anal Fistül (Makat Fistülü), Anal Fissür (Makat Çatlağı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Taner Bayramoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. T Bayramoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Taner Bayramoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. T Bayramoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.