Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan, İstanbul, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Uyumu (Akomodasyon), Optik Sinir Hastalıkları, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No: 1 Etiler  Beşiktaş, İstanbul
Dünya Göz Hastanesi- Etiler

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Süleyman Deniz Atakan Hakkında

Süleyman Deniz Atakan Kimdir?

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Süleyman Deniz Atakan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..lmaz

Etiler dünya göz hastanesi acilinde gece üçte gördük kendisini. Çok uzun zamandır bu kadar ilgili ve insan bir doktora denk gelmemiştim. Doktorluğu konusunda yorum yapamam doktor değilim, fakat insanlığı, ilgisi, muayene şekli, hastaya, hasta yakınlarına yaklaşımı ve açıklamalarıyla hasta sahibini ve bizi çok doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Sayesinde özel hastanelere olan ön yargım bir miktar kırıldı. 04-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. S Atakan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. S Atakan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan Dünya Göz Hastanesi- Etiler bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Korneal ring (kornea içi halka), Tonometri, Excimer lazer, Dolgu uygulamaları, Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri alanlarında hizmet veriyor ve Göz Uyumu (Akomodasyon), Optik Sinir Hastalıkları, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu), Alerjik Konjonktivit, Kontakt Lens hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. S Atakan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Süleyman Deniz Atakan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. S Atakan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.