Op. Dr. Sibel Malkoç, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Sibel Malkoç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Histerektomi, PCOS, Osteoporoz (Kemik Erimesi)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Beşiktaş, İstanbul
Liv ulus hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sibel Malkoç Kimdir?

Op. Dr. Sibel MALKOÇ, 1968 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun olarak lisans öncesi eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1991 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1992 yılında ise Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi’nde ihtisas eğitimine ve asistan olarak görev yapmaya başlamıştır. 1996 yılında ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Eğitimi boyunca birçok yerli ve yabancı yayın yapmış ve birçok jinekoloji kitabının çevirisine katkıda bulunmuştur. İhtisas eğitiminin son 1 yılında infertilite (kısırlık) konusunda tez çalışmalarını yürütmüştür.

1997 yılında Antalya Devlet Hastanesi’nde Uzman Hekim olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı sene Antalya’da kendi özel muayenehanesini açmıştır. Yaklaşık 8 yıl süren devlet hizmetinin ardından 2004 yılında kurucusu olduğu Jinefem Tıp Merkezi’ni hizmete sunmuştur.

Op. Dr. Sibel MALKOÇ, 25 yıllık uzman hekim hizmeti boyunca pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitim seminerine, konferansa ve kongreye katılmıştır. Perinatoloji (gebelik takibi), infertilite (kısırlık) ve son yıllarda da vajina estetiği konuları özel ilgi alanlarındandır. Özellikle de son iki yılda Vajina Estetiği ve Genital Laser Uygulamaları konularında eğitim seminerleri ve pratiklerine katılarak, bu konuda kendini geliştirmiştir.

20 yıla yakın süredir Antalya’da hastalarına hizmet veren Op. Dr. Sibel MALKOÇ, Eylül 2013 itibariyle hizmet kalitesini daha kişisel ve kaliteli hale getirmeyi planlamış ve kendi özel kliniği SM KLİNİK'i açmıştır. Günümüzde de kendi ekibiyle birlikte SM KLİNİK’te hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmektedir ve bir çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..

Soruma hızlı ve olumlu yönde dönüş yaptığı için teşekkür ediyorum 30-03-2016

ime..ntürk

Sibel Hanım işini en iyi koşullarda yapan hastasına fazlasıyla önem ve değer veren mükemmel bir doktor. Sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz. İşinizde başarılar dilerim. 29-02-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sibel Malkoç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Mrb hcm

  Hocm mrb bi sorum olckti dogustan vajinam yoktu 1 bucuk sene once ameliyat oldum nisanlimla birlikte olmak istedik ama olmadi vajina girisi ile makat girisi arasi kac cm o mesafe ne kadar olmali cunki vajinamin girisi legen kemigine daha yakin gibi ondan birlesme olmadi diye dusunuyorum

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sibel Malkoç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Doğum kontrol

  Çok teşekkür ederim hocam birde bende çok yoğun akıntı geliyor yeşilimsi ve kötü kokulu muayene de doktor cinsel yolla bulaştığını söyledi fitil ve antibiyotik kullandım eşimle tekrar beraber olunca aynı şikayetlerim devam ediyor bunun için ne yapmalıyım eşimde mi tedavi olmalı bekarken eşime cinsel... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Sibel Malkoç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.