Op. Dr. Sibel Kaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya
5.0

Endoskopik Cerrahi, Laparoskopik Tüp ligasyon, Labioplasti

“Hamileliğim boyunca Sibel hanıma gittim. Kendisi çok cana yakın, hastasını yakından takip eden ve ka...” Devamı

Op. Dr. Sibel Kaya

Op.Dr Sibel Kaya, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  tamamlayarak 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına 2019 yılından beri Medical Park Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir.
 

Medical Park Antalya Hastanesi
Fener, Tekelioğlu Cd. No:7 Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Yumurtalık kistleri Şeker yüklemesi Vajinoplasti (vajina daraltma) Uterin içi cihaz koyma ve kaldırma Ürojinekolojik ameliyatlar Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr Sibel Kaya, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  tamamlayarak 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2002
Deneyim: 20 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Türk Alman Jinekoloji Derneği (En İyi Makale Ödülü) (01.01.2015)

İlgi Alanları

Endoskopik Cerrahi Laparoskopik Tüp ligasyon Labioplasti 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Kordon Bağlama Devamı

Deneyimler

Özel Medicalpark Antalya Hastane Kompleksi (2019 - Devam ediyor)
Memorial Antalya Hastanesi (2013 - 2019)
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi (2011 - 2013)
Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi (2011 - 2011)
Özel Maya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi (2010 - 2011)
Ankara Meslek Hastanesi (2008 - 2010)
Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi(Uzmanlık) (2003 - 2008)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 47 25

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
Asl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hamileliğim boyunca Sibel hanıma gittim. Kendisi çok cana yakın, hastasını yakından takip eden ve kafasındaki tüm sorulara cevap veren bir hekim. Biz zorunlu sebepten dolayı sezeryan olduk. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

SD
S. D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ekim 2016 tarihinde kendisinin yapmış olduğu ameliyattan sonra; hem bilinçlenmem hemde erken teşhis katkıları çok önemli idi. Ameliyat öncesindeki yetkinlikleri ve yönlendirmeleri sonrasında ki ilgi ve alakası üst seviyede; Her şeyden öce bilinçli yol göstericiliği daha öncesinde bilmediğim bir hastalık için rahatlatıcı olmuştur. Düzenli kontrollerim ile ve sayesinde gayet sağlıklı bir süreç geçirmekteyim. Teşekkür ederim.

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Temmuz 2017 tarihindeki ilk hamilelik muayenemden doğuma kadar güler yüzü ve samimiyetiyle bizi etkilemiş, kadın doğum uzmanı olması yanında sakinliği ve bilgilendirmesi ile psikolog gibi bizi yönlendirmiş ve rahatlatmıştır. Kendisi sürpriz bir şekilde sezeryan tarihinden iki gün önce bir pazar günü bizden aldığı haberle hastaneye gelerek bize dünya tatlısı oğlumuzu kucağımıza almamızı sağlamıştır. Tüm bilgi birikim becerisi ve güler yüzüne çok teşekkür ederiz.

ÖT
ÖZL*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sibel hanıma, gebeliğimin sonuna doğru gitmeye başladım, önyargısız, güler yüzlü ve ilgiliydi, odadan çıktıktan sonra eşimle oh be aradığımız doktoru bulduk dedik ve ben strese girmeden muayenelere gittim, normal doğum isteğimi hep destekledi ve doğumumun sonunda yaşadığım sıkıntılı süreci serinkanlılıkla çok iyi tolere etti

YB
Yaş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorum değilde sanki bir arkadaşım kendisine tüm hamileliğim süresince çok güvendim ve çok memnun kaldım. İyi ki varsınız Sibel hanım. Hamileliğimin 27. haftasında yaşadığım olumsuzluklarda sizin desteğiniz ve verdiğiniz güvenle süreci çok sağlıklı atlattım. Teşekkürler, sevgiyle kalın.

Mer*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben sibel hanımı tanıdığıma çok memnun oldum. Her zaman beni çok rahatlattı. Küçücük bir sorunla karşılaştım. Çok üzüldüm. O Beni teselli etti. Şimdi çok mutluyum kızımızı kucağımıza aldık. Ona sonsuz teşekkür ediyorum. Bu sorunumuzuda atlatacağımıza eminim. İyi ki sizi tanımışım. İyi ki siz benim doktorumsunuz önce allaha sonra size sonsuz teşekkür ediyorum.

Asl*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hayatımızın en güzel deneyimi olan gebelik sürecimde psikolojimin hep rahat olmasını sağladığı için gebeliğin bir hastalık değilde kıymetli bir hissiyat olduğunu aşıladığı için ve normal doğum isteğimi en iyi şekilde desteklediği için Sibel Hocam'a çok teşekkür ederiz.

AT
Ayn*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Herşeyden önce sevecen ve güleryüzlü davrandığınız için hastaneye rahat geldiğim sevgili doktorum umarım bu samimiyetiniz içtenliğiniz daim olur. Benim için çok zor ve sıkıcı olan muayeneleri ilginiz ve yakınlığınızla aştım. Çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın.

PA
Pın*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

4 Yıllık bir bebek özleminden sonra kızım tanemime Doktorumuz sibel hanım sayesinde kavuştuk. Hamileliğim boyunca hep destekçim oldu. İstediğimiz anda ulaştık kendisine. Bir hasta doktor ilişkisi değildi bize gösterdiği ilgi. Bir arkadaş gibi bir aile ortamı gibiydi. Sayesinde hamilelik sürecimde yaşadığım kötü günlerde moralle ayrıldım yanından. İyi ki varsınız Sibel hanım siz mükemmel bir doktorsunuz.

FA
F. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Büyük bir korku ile karşı karşıya kaldığım zamanda karşılaştım sizinle, hayata karşı zaten olumsuz olan biriyken birde üzerine sağlık problemimin eklenmesi beni psikolojik olarak gerçekten çökertmişti. Acaba yaşayabilecek miyim ??? Yaşasam dahi bir gün anne olabilecek miyim kafam da deli soruların olduğu bu anda karşıma çıkan bir mucize gibi çıkmış olmanız :)) Sizi çok zorladığımı korkularımla bazen olayları abarttığımı biliyorum ama öyle sabırlı öyle içtendiniz ki sizin sayenizde ben tekrar gülebildim diyebilirim. Sibel hanım siz beni saece bedenen bir ameliyat yapmadınız beni gerçekten ruhen de iyileştirdiniz. Çok zor çokta riskli bir ameliyat olmuş olmama rağmen ben bunun zorluğunu endişesini sizin mesleki başarınız bana karşı samimi olan davranışlarınızla hiç hissetmedim. Hayatıma çıkan büyük şanslarımdan birisiniz sizi tanıdığım ve sizin hastanız olduğum için çok mutluyum :)) İnşallah bir gün bu deftere ilk bebeğimide sizle görüp yazacağım gün gelir :)

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sibel Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Sibel Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Sibel Kaya için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Sibel Kaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744725

Op. Dr. Sibel Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Sibel Kaya Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Sibel Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Sibel Kaya Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Endoskopik Cerrahi, Laparoskopik Tüp ligasyon, Labioplasti alanlarında hizmet veriyor ve Yumurtalık kistleri, Şeker yüklemesi, Vajinoplasti (vajina daraltma) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube