Op. Dr. Serhat Buldur

Genel Cerrahi - İzmir
5.0

Acil Cerrahi, Adenokarsinom, Aksiller kitle

“Kendisi harika bir doktor 17 yaşındayım tiroidimde şüpheli bir nodül bulundu yaşımı göz önüne alarak...” Devamı

Op. Dr. Serhat Buldur

Op.Dr Serhat Buldur Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr Serhat Buldur mesleki çalışmalarına, İzmir'de bulunan Özel İzmir Can Hastanesi'nde devam etmektedir.

Özel Ata Sağlık Hastanesi
Kazımdirik Mah. 297. Sk. No:1 Bornova/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Pankreas cerrahisi Onkoplastik meme cerrahisi Onkolojik Cerrahi Obezite Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr Serhat Buldur Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.2010
Deneyim: 11 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Acil Cerrahi Adenokarsinom Aksiller kitle Akut Apandist Anal Bölge Hastalıkları Devamı

Deneyimler

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi (2018 - 2020)
Erzurum Bölge Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2017 - 2018)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (2011 - 2017)
Kars Harakani Devlet Hastanesı (2011 - 2011)
Kars Selım Abdulhadi Cihangir İlçe Hastanesı (2010 - 2011)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 26 92

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
Fey*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisi harika bir doktor 17 yaşındayım tiroidimde şüpheli bir nodül bulundu yaşımı göz önüne alarak düşünen doktorum nodülle beraber tiroidin yarısı aldı. Ömür boyu ilaç kullanmama gerek kalmadı sayesinde. Ameliyattan sonraki süreç çok rahattı hiç ağrım olmadı sanki ameliyat olmamış kadar rahattım. Çok sempatik, her sorumuzu güler yüzüyle bıkmadan cevapladı çok güzel ilgilendi kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Allah razı olsun.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SA
Süs*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Şeker hastalığım vardı ve Serhat Bey'e bunun için başvurduk. Kendisiyle mide by-pass denen operasyonu geçirdim. Gerçekten iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum, hastalarını süreçle ilgili aydınlatıyor ve en azından sorulan sorulara cevaplar veriyor. Sayesinde artık kendimde şeker rahatsızlığı hissetmiyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SB
Sev*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Safra kesesi ve karaciğer ameliyat sürecimde görüşme sağladığım çok değerli bir hekimdir Serhat Bey. Ayrıca midemin de %90ını ameliyat etmiştir aşırı kilom ve yüksek tansiyonum sebebiyle. Uyku apnesi sorunuma da çözüm getirdi, 4-4lük bir hekimdir gerçekten. Herkese önerebileceğim, gözü kapalı şekilde gidip muayene olunabilecek bir doktor kendisi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TT
Tun*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Serhat Bey'e denk geldiğim için şükrediyorum. Kendisiyle beraber her şey çok güzel ilerledi. Öyle ki sayesinde 70 kilo bile verdim. Artık özgür bir şekilde hayatımı devam ettirebiliyorum, Allah razı olsun çok teşekkür ederim emekleri için. Bence 4-4lük bir hekim kendisi, her açıdan başarılı ve bir o kadar da ilgili biri. Gerçekten çok memnun kaldığım bir sürece dahil oldum sayesinde.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BB
Bar*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bundan yaklaşık 1 yıl önce 160 kilo olarak hayatıma devam etmeye çalışıyordum ve neredeyse yürüyemez haldeydim. Serhat Bey'le mide küçültme ameliyatı için tanıştık ve bu süreçte kendisinden çok memnun kaldım. Kendisiyle her zaman iletişim sağlayabiliyor, ameliyat öncesi ve sonrası dönemlerde gerekli ilgiyi yine kendisinden alabiliyordum. Gerçekten çağdaş bir hekim, sevecen biri olumsuz hiçbir şey söyleyemem hakkında. Gayet hoş bir insan olarak gördüm ben, doktor olarak da başarılı buldum. Çevreme önerebileceğim bir hekim yani. Sayesinde şu an 88 kiloyum. Hayata resmen yeniden başladım, yeniden doğdum. İzah edemem bu olguyu size, yaşamanız gerek. Önceden evden çıkamıyorken şimdi çok farklı bir hayat yaşıyorum sayılır. Ben çok memnun kaldım, iyi ki bu ameliyatı kendisine olmuşum. Hatta Serhat Bey için 10 üzerinden bir puanlama yapacak olsak 20 verirdim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DS
Dam*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben çok iyi bir süreç geçirdim Serhat Bey'le öncelikle bunun için buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum. İlgili, alakalı ve çok samimi bir doktor. Ameliyat sürecim de çok iyi geçti, sadece normal olarak ilk gün acı çektim diyebilirim. Şu an operasyonumun üzerinden 6 ay geçti ve sebebini bilmediğimiz şekilde sadece sürekli istifra ediyorum. Hocayla bu konuyu görüştüm Allah razı olsun ilgisini yine eksik etmedi endoskopiye kadar götürdü beni ama ameliyatımla ilgili bir sorunla karşılaşmadık. Zaten bünyesel olarak da kendimi iyi hissediyorum. Bu ameliyatı olan herkes böyle bir süreç geçiriyormuş söylendiğine göre, normal bir durummuş. Tüm bunların dışında Serhat Bey ve operasyonu sayesinde hareket etmeyi öğrendiğimi de ayrıca söylemek isterim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İG
İsk*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Serhat Bey'le mide küçültme operasyonum için görüştüm. Kendisini her şeyden önce güleryüzlü bir hekim olarak tanımlayabilirim. Hastalarıyla ilgilenen, en ufak sorunumuzda dahi bize yardımcı olmaya çalışan biri. Kendisiyle beraber çok iyi bir süreç geçirdim. Süreç sonunda hayatımda çok fazla değişim oldu, bir kere hareket kabiliyetimin arttığını söyleyebilirim. Aynı zamanda kilo da vermeye başladım, kendisine her zaman bu konuda teşekkürlerimi iletiyorum zaten. Bence çok mükemmel biri; hem insanlığı hem doktorluğu gayet memnun bırakıyor hastayı. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası dahil her şekilde ilgisini eksik etmeyen biri. Kontrollerime yine kendisiyle devam ediyorum ve gerçekten ameliyat olmak isteyen kişilere hiç düşünmeden Serhat Bey'e gelmelerini iletebilirim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EE
Eki*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mide şikayetim sebebiyle gittim. Güler yüzlü bir insan. Şikayetlerimi sordu anlattım, endoskopi yaptı. Teşhisleri koydu ilaçlarımı yazdı. Çok memnun ayrıldım. Teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NS
Nur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doğumdan sonra tahlillerim için kendisini ziyaret ettim. Haşimato hastasıyım. COVİD nedeniyle tekrar hastaneye hitmeden Tahlil sonuçlarımı telefonda değerlendirerek bana detaylı bilgi verdi. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sem*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Safra kesemde biriken taşların verdiği rahatsızlıktan beni kurtaran ve başarılı bir ameliyat geçirmemi sağlayan Serhat beye çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğü ve sempatikliği için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Serhat Buldur ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Serhat Buldur için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Serhat Buldur için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Serhat Buldur ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742692

Op. Dr. Serhat Buldur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Serhat Buldur Özel Ata Sağlık Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Serhat Buldur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Serhat Buldur Genel Cerrahi uzmanıdır. Acil Cerrahi, Adenokarsinom, Aksiller kitle alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Pankreas cerrahisi, Onkoplastik meme cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube