Op. Dr. Sema Etiz Sayharman

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Genel kadın doğum uygulamaları, Pelvik Taban Hastalıkları, 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi

5.0

“Güler yüzlü,ilgili ,işinin ehli bir doktordur. Gözüp kapalı kendisine güveniyorum çünkü işinde çok...” Devamı

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, 15 Ağustos 1971 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1988 yılında Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1995-1999 yılları arasında Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1999-2011 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Op. Dr. Sema Etiz Sayharman 2011 yılında Tam Gün Yasası nedeniyle kamu görevinden istifa ederek özel sektörde çalışmalarına devam etmiştir. 2013-2014 yılları arasında Çamlıca Hospitalium Hastanesi'nde 1 yıl süreyle çalışmış olan Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, 2000 yılından beri kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilen Op. Dr. Sema Etiz Sayharman 12 adet yurtiçi, 3 adet yurtdışı yayını, 2 adet kitap bölümü, 15'den fazla poster bildirisi ve 50'den fazla kongre katılımı ve sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca kendisi, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD), World Assosiation of Laparoscopic Surgeons (WALS) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesidir.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Muayenehanesi
Alemdağ Cad. No: 155 Sağlık Apt. Kat: 2 D: 7 Ümraniye/İstanbul
Hizmetler
Hamilelik testi Vajina Estetiği Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum) Spiral taktırma Devamı

Hakkında

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, 15 Ağustos 1971 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1988 yılında Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1995-1999 yılları arasında Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Genel kadın doğum uygulamaları Pelvik Taban Hastalıkları 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Adet Ağrıları (Dismenore) Adet bozukluğu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
JS
Jal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 yıl önce

Güler yüzlü,ilgili ,işinin ehli bir doktordur. Gözüp kapalı kendisine güveniyorum çünkü işinde çok başarılı,mesleğine ve insana değer veriyor. Kapısından içeri girdiğinizde sıkıntınıza sonuç alana kadar ortak olur. Kendi sıkıntısı gibi üzülür ve sevinir. Gerçek bir doktor ve insan. İşini tam takip eder, sabırla sıkılmadan emin olana kadar. Amacı gerçekten, insana hizmet etmek olan doktorlardan.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Genel kadın doğum uygulamaları, Pelvik Taban Hastalıkları, 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi alanlarında hizmet veriyor ve Hamilelik testi, Vajina Estetiği, Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube