Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik, Riskli Gebelik, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu Al 0 (850) 433 40 94

Doktorun Adresi

Alemdağ Cad. No: 155 Sağlık Apt. Kat: 2 D: 7  Ümraniye, İstanbul
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sema Etiz Sayharman Hakkında

Sema Etiz Sayharman Kimdir?

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, 15 Ağustos 1971 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1988 yılında Antalya Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1995-1999 yılları arasında Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1999-2011 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Op. Dr. Sema Etiz Sayharman 2011 yılında Tam Gün Yasası nedeniyle kamu görevinden istifa ederek özel sektörde çalışmalarına devam etmiştir. 2013-2014 yılları arasında Çamlıca Hospitalium Hastanesi'nde 1 yıl süreyle çalışmış olan Op. Dr. Sema Etiz Sayharman, 2000 yılından beri kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilen Op. Dr. Sema Etiz Sayharman 12 adet yurtiçi, 3 adet yurtdışı yayını, 2 adet kitap bölümü, 15'den fazla poster bildirisi ve 50'den fazla kongre katılımı ve sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca kendisi, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD), World Assosiation of Laparoscopic Surgeons (WALS) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gebelik
 • Riskli Gebelik
 • Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum
 • Normal Doğum
 • Sezaryen

Tedaviler

 • Hpv testi
 • Vajina estetiği
 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
 • Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum)
 • Spiral taktırma

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 94

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 40 94

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Sema Etiz Sayharman için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman hangi kurumlar Sema Etiz Sayharman ile anlaşmalı?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Ziraat Bankası )

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Hpv testi, Vajina estetiği, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum), Spiral taktırma, Pelvik laparaskopi, Rahim içi araç(spiral), Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Rahim ağzı kanseri tarama, Jinekolojik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik, Riskli Gebelik, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Normal Doğum, Sezaryen hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Sema Etiz Sayharman için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Sema Etiz Sayharman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Sema Etiz Sayharman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.