Op. Dr. Sadullah Bulut, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Sadullah Bulut

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Cinsel İşlev Bozukluğu, Rabdomiyom, Geç Doğum (Miad Aşımı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Sadullah Bulut Hakkında

Sadullah Bulut Kimdir?

Op. Dr. Sadullah Bulut, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Sadullah Bulut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Sadullah Bulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Sadullah Bulut kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. S Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Sadullah Bulut için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. S Bulut şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Sadullah Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Sadullah Bulut bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Sadullah Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Sadullah Bulut Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Laparoskopik tubal sterilizasyon, Reproduktif endokrinoloji, İkili tarama testi, Bilateral ooferektomi alanlarında hizmet veriyor ve Cinsel İşlev Bozukluğu, Rabdomiyom, Geç Doğum (Miad Aşımı), Orgazm Olamama (Anorgazmi), Histerektomi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Sadullah Bulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Sadullah Bulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Sadullah Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. S Bulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Sadullah Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. S Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.