Op. Dr. Rodi Ertoğrul

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Spor Travmatolojisi, Ayak Bileği Yaralanmaları, Artoskopi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

5  Şişli, İstanbul
Rodi Ertoğrul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Rodi Ertoğrul Hakkında

Rodi Ertoğrul Kimdir?

Op.Dr Rodi Ertoğrul, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2017 Ocak / 2019 Eylül yılları arasında Kilis Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'nde devam etmektedir.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği, Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Kalça Diz Artroplasti Derneği, Türk Tabipler Birliği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Spor Travmatolojisi
 • Ayak Bileği Yaralanmaları
 • Artoskopi
 • Artroplasti
 • Artroz
Tedaviler
 • Kalça Rehabilitasyonu
 • Kortizon enjeksiyonu
 • Kök hücre tedavisi
 • Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma
 • Kırık Cerrahisi - Tedavisi

Rodi Ertoğrul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Rodi Ertoğrul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Rodi Ertoğrul kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. R Ertoğrul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. R Ertoğrul şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Rodi Ertoğrul Rodi Ertoğrul bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Rodi Ertoğrul Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kalça Rehabilitasyonu, Kortizon enjeksiyonu, Kök hücre tedavisi, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Kıkırdak ve Kök Hücre Tedavisi, Kemik iliği biyopsisi, Kaynamayan kırıkların tedavisi, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Spor Travmatolojisi, Ayak Bileği Yaralanmaları, Artoskopi, Artroplasti, Artroz hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Rodi Ertoğrul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. R Ertoğrul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Rodi Ertoğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. R Ertoğrul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.