Op. Dr. Öznur Gökçen, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Öznur Gökçen

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bağdat Cad. No: 320/14 İdil Apt. Erenköy  Kadıköy, İstanbul
Gyn&Life - Op. Dr. Öznur Gökçen

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Öznur Gökçen Kimdir?

Op. Dr. Öznur Gökçen, 1962 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Tıp eğitimini 1987 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ikincilik derecesi ile tamamlamasının ardından 1987 ile 1989 yılları arasında Kocaeli'nin Hereke ilçesindeki Hükümet Tabipliği'nde görev aldı. 1989 yılında Fransa Marsilya'ya giden Dr. Gökçen o yıl Center Hospital'da çalıştı.

1989 yılı itibariyle Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başlayan Dr. Gökçen, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Asistanlık eğitimini 1994 yılında tamamladı. 1991 yılında KKTC Lefkoşe'de Kıbrıs Perinatology Center'da çalışan Dr. Gökçen, 1992 ile 1995 yılları arasında WHO Collaborating Group Turkey'de görev aldı.

Dr. Gökçen, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Ürojinekoloji Ana Bilim Dalı'nda eğitimini tamamladı. Dr. Gökçen, 2010 yılı itibariyle çalışmalarını kendi özel muayenehanesinde sürdürmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..akoç

Ben öznur hanımın 2002de hastasıyım 13 yıldır çocuğum olmuyordu şimdi 4 tane çocuğum var öznur hanıma teşekkür ediyorum 15-09-2019

..LDÜREN

doktorum süpersiniz çok açıklayıcı insanın aklında şüphe bıraktırmıyorsunuz meleksiniz 05-05-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Öznur Gökçen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İlaç kullanimi hakkinda

  Merhaba tekrardan.zaten hsg regl biter bitmez 3 gun icinde cekilecegim. gebelik ihtimalim olmayacak .ama hsg den somraki gunler korunmak istemiyorum. ve hsg sonrasi antibiyotik kullaniliyor. oyuzden sormak istedim.tesekkurler

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Öznur Gökçen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İlaç kullanimi hakkinda

  Merhaba hocam. d vitamini , ferritin eksikliğim ve pco görünümlü rahmim için , devit , ferro sanol ve inofolic kullanmaya başladım. bu ilaçları kullanırken gebe kalırsam , gebelikte bir zararı var mı ? ve kaçıncı haftaya kadar kullanabilirim.? bir diğer sorumda bu ay hsg cektireceğim, hsg çektirdiği... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Öznur Gökçen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.