Op. Dr. Özgür Erdoğan

Üroloji - İzmir
5.0

Prostat Hastalıkları, Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Sertleşme Problemi

“” Devamı

Op. Dr. Özgür Erdoğan

Op.Dr. Özgür Erdoğan, 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğrenimini Eskişehir’de, lise eğitimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak Uzman Doktor unvanını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında farklı kurslara ve kongrelere katılarak mesleki eğitimini sürdürmüştür. Hypospadias cerrahisi kursu, Endoüroloji kursları, PNL – RIRS (kapalı böbrek taşı ameliyatları) kursu, Cinsel sağlık ve Androloji kursları, CİSED eğitimi (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) bunlardan bazılarıdır.

Uzman unvanını aldıktan sonra ilk tayin yeri olan Diyarbakır Devlet Hastanesi’nde bir yıla yakın çalıştı. Sonrasında atandığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi’nde genel üroloji operasyonları uygulayarak 2005 - 2016 yılları arasında sağlık hizmeti vermiştir.

2007- 2011 yılları arasında Smyrna Art Tüp Bebek Merkezi’nde yarı zamanlı olarak çalışarak bu süreçte testis cerrahisi ve mikro varikoselektomi gibi uygulamalar yaparak, androloji ve infertilite konusunda deneyim kazanmıştır.

2016 - 2021 yılları arasında görev yaptığı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nde üriner taş hastalığı, prostat hastalıkları, idrar kaçırma ameliyatları,üriner kanser hastalıkları ve androloji operasyonları gerçekleştirmiştir.

Op.Dr. Özgür Erdoğan, 2021 yılında kendi isteği ile devlet bünyesindeki görevinden ayrılmıştır ve şu anda  İzmir Özel Park Tıp Merkezi’nde sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Park Tıp Merkezi
Soğukkuyu, 1846/7. Sk. No:3 Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Şok dalga tedavisi P Shot tedavisi Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi Penis protezi Prostat Ameliyatları Prostat tedavisi Prp tedavisi Radikal prostatektomi Sertleşme problemi Sistoskopi Mesane taşı (sistoskoik) Sünnet TESE Testis hastalıkları Tur Prostat Ameliyatı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr. Özgür Erdoğan, 1973 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğrenimini Eskişehir’de, lise eğitimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlayarak Uzman Doktor unvanını almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Prostat Hastalıkları Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Sertleşme Problemi Vazektomi Ürolojik Tümörler Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Ürojinekoloji Üriner Tıkanıklık Üriner Sistem Enfeksiyonu (Üse) Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üreterosel Üreter Taşı Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üreter (İdrar Yolları ) Taşları URS Ve RIRC
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 76

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mer*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Özgür Erdoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Özgür Erdoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Özgür Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Özgür Erdoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182376

Op. Dr. Özgür Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Özgür Erdoğan Özel Park Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Özgür Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Özgür Erdoğan Üroloji uzmanıdır. Prostat Hastalıkları, Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı), Sertleşme Problemi alanlarında hizmet veriyor ve Şok dalga tedavisi, P Shot tedavisi, Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube