Op. Dr. Özge Ergün, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Özge Ergün

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Fulya Teras, Hakkı Yeten Cad. No:11, C1-67  Şişli, İstanbul
Özge Ergün Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özge Ergün Hakkında

Özge Ergün Kimdir?

Op. Dr. Özge Ergün, 1973 yılında Bafra’da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini Gata Tıp Fakültesinde tamamlayarak 1997 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından 2 yıl süresince Kıbrıs Türk Barış Kuvvetlerinde görev yapmıştır ve 2005 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığını tamamlayarak uzman unvanını almıştır.

Op. Dr. Ergün, 3 yıl süresince Gümüşsuyu Hastanesi'nde görev almış, ardından da 5 yıl süresince Kasımpaşa Deniz Hastanesi ve Transmed Estetik Cerrahi ve Saç Kliniğinde hizmet vermiştir.

Op. Dr. Ergün 2012 yılının Eylül ayındanitibaren kurucuları arasında yer aldığı NewAge klinikte hizmet vermeye başlamıştır. Kendisinin TPCD’den aldığı deneysel dalda birincilik, klinik dalda ikincilik olmak üzere iki ödülü bulunmaktadır. Ayrıca yurtdışı dergilerde 14, yurtiçi dergilerde 6 olmak üzere 20 adet makalesi ve 25’in üzerinde sözlü sunumu bulunmaktadır.

Op. Dr. Ergün'ün özel ilgi alanları arasında özellikle kadın hastalarda yüz cerrahisi, burun estetiği, liposuction, karın germe, meme büyütme ve küçültme, kaş ekimi operasyonları, erkek hastalarda ise saç ekimi ve jinekomasti operasyonları yer almaktadır. Kendisi, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, El ve Üst Ekstremite Cerrahi Derneği ve Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği (ISHRS) üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..ET
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Özge Ergün' ün hastası olarak benimle kurduğu iletişim, ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Muayene için kliniğine gittiğimdede güzel bir ortamda oldukça iyi karşılandım ve sonunda burnum için operasyon olmaya karar verdim. Burun operasyonu gayet başarılı geçti. Sonrasındaki süreci ağrısız atlatım kendisine çok ilgi ve alakasından dolayı ayrıca çok teşekkür ediyorum. 20-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özge Ergün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Liposuction

  Selamlar hocam ben 1,70 boylarında 80 kiloyum. penis kökündeki yağları aldırmayı düşünüyorum? tavsiye eder misiniz? spor yapacak vaktim yok. ameliyat sonrası hemen yağ dolar mı oraya? ücretler ne kadardır ? iyileşme süreci kaç gün sürer? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Özge Ergün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.