Op. Dr. Osman Kök

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa

Burun Estetiği, Ses Kaybı, Deviasyon

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Odunluk Akpınar CD.No:13 Nilüfer/Bursa  Nilüfer, Bursa
Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Osman Kök Hakkında

Osman Kök Kimdir?

Op.Dr.Osman Kök,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune hastanesin'de tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Kulak,Burun,Boğaz uzmanı olarak 23 yıl boyunca Kırşehir Devlet Hastanesi’nde ve 3 yıl da İstanbul Sait Çiftçi Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır. Asistanlık dönemlerinden itibaren ilgi ve yeteneklerinden dolayı Yüz Plastik Cerrahisine ilgi duymuştur. Uzmanlık döneminden 2010 yılına kadar yoğun cerrahi deneyimlerinin önemli bir bölümü Yüz Plastik Cerrahi alanında olmuştur. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisine ek olarak özellikle Eksternal Rinoplasti yaklaşımı ile Total Septal Rekonstrüksiyon ve Primer ve Basit Septorinoplasti, Basit Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Yüz Plastik Cerrahi (Endoskopik Kaş Kaldırma, Bilefaroplasti, Otoplasti, Yüz Germe, Çene Estetiği,Yüz Kanserlerinin Cerrahi Eksizyonu ve Rekonstrüksiyonu, Yara İzi Revizyonu) ve Medikal Estetik (Botoks, Yüze Yağ ve Diğer Dolgu Maddeleri Enjeksiyonu, Mezoterapi, Endopeel, Sunex Matris Uygulaması, İple Yüz Germe, Fibrocell Kök Hücre Uygulaması, Kimyasal ve Mekanik Peeling, PRP) konularına ilgisinin yanında mezuniyet sonrası eğitimlerini tamamlamış olup uygulamalarını başarılı bir şekilde yapmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı Mezoterapi ve Akupuntur Sertifika programlarını tamamlamıştır. TCM Akupuntur, Zei Men Kozmetik Akupuntur, Nogier Kulağı, Aurikulomedisin ve Aurikuloterapi, Postüral Bozukluklar,Lateralite Bozuklukları,Disleksi gibi özel tanı ve teadvi gerektiren patolojiler konusunda da gerekli eğitimi almış ve uygulamaktadır.Alerji ve Besin İntoleranslarının Uygulamalı Kinesyoloji ile teşhis ve tedavisinin düzenlenmesi konularında eğitimleri tamamlamış ve uygulamalarını yapmaktadır.  

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 1990

Tecrübe: 30 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Kırşehir Devlet Hastanesi
  08 1990 - 09 2005
 • Özel Cacabey Tıp Merkezi
  09 2005 - 10 2008
 • Kırşehır Kaman Devlet Hastanesı
  12 2008 - 10 2013
 • İstanbul Sait Çiftçi Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlaması Merkezi
  11 2013 - 10 2016
 • Özel Muayenehane
  12 2016 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Estetiği
 • Ses Kaybı
 • Deviasyon
 • Ödem
 • Eksternal Otit
Tedaviler
 • Nazal valv cerrahisi
 • Otoakustik emisyon
 • Larenjektomi
 • Polisomnografi
 • Yüze yağ enjeksiyonu
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Kitap Okumak
 • Film İzlemek
 • Balık Tutmak

Osman Kök Cevapladığı Sorular

 • Yürürken kulaktan tık tık diye ses gelmesi

  32 yaşındayım kamu sektöründe çalışıyorum sigara kullanmıyorum son on gündür sağ adım atmamla beraber özellikle yokuş aşağı yürürken çin çin tik tık diye kulağımın içinden ses geliyor geçici birşey mi neden olabilir desteğiniz için teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Osman Kök

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boyunda beze

  Hocam merhaba ben 16 yaşındayım elimi hep boynumda gezdiriyorum takıntı kanser fobim var uzun zamandır boynumun sağ üst derinde çene altımda küçücük bir kaygan birşey var 3 aydır falan hep böyle duruyor sağa sola gidiyor kafamı kaldırınca tanıyabiliyorum bu kötü birşey mi gün içinde başka bir şikaye... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Osman Kök

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Osman Kök Videoları

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Osman Kök kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Kök ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Kök için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Kök şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Kök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Osman Kök Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Osman Kök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Osman Kök Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Nazal valv cerrahisi, Otoakustik emisyon, Larenjektomi, Polisomnografi, Yüze yağ enjeksiyonu, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi), Subkütan immünoterapi, Sinüzit ameliyatı, Sinüs cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği, Ses Kaybı, Deviasyon, Ödem, Eksternal Otit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Osman Kök için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Osman Kök muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Osman Kök hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Kök ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Osman Kök hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Kök hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.