Op. Dr. Oray Karaçaylı, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Oray Karaçaylı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Deviasyon, Konka Büyümesi

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy Mah.Şenlik Sk.No:9 **** D:5  Ataşehir, İstanbul
Doktor Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Oray Karaçaylı Hakkında

Oray Karaçaylı Kimdir?

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI, 14 Ağustos 1973 yılında Antakya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1998-1999 yılları arasında Istanbul tıp Fakültesi’nde Anatomi Anabilim Dalı’nda Anatomi asistanlığı yapmıştır. İhtisasını ise, 1999-2004 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak, Burun, Boğaz, Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır.

2005-2008 Yılları arasında Fatih Medical Park Hastanesi’nde, 2009-2017 yılları arasında Ataşehir Memorial Hastanesi’nde görev almış olan Op. Dr. Oray KARAÇAYLI, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Oray KARAÇAYLI, Fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi, ileri düzey endoskopik sinus cerrahisi ve çocuk KBB hastalıkları alanında yurtdışı kliniklerde kadavra ve canlı eğitimlerinde bulunmuştur. Fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi, endoskopik sinus cerrahisi alanında en son yenilikler ve güncel teknolojiye  takip etmek amacıyla yurtdışı ve yurtiçi kongre ve toplantılarına katılmaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

Yabancı Diller

  • İngilizce

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Oray Karaçaylı kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Karaçaylı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Oray Karaçaylı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Karaçaylı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Oray Karaçaylı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Oray Karaçaylı Doktor Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Oray Karaçaylı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Oray Karaçaylı Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Kulak tüpü takılması, Sinüs cerrahisi, Burun estetiği (Rinoplasti), Burun Hastalıkları, Kulak estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Deviasyon, Konka Büyümesi, Sinüzit, Horlama Ve Uyku Apnesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Oray Karaçaylı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Oray Karaçaylı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Oray Karaçaylı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Karaçaylı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Oray Karaçaylı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Karaçaylı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.