Op. Dr. Önder Bozkurt, İzmir, Kalp Damar Cerrahisi

Op. Dr. Önder Bozkurt

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir

Asendan Aort Anevrizması, VSD (Ventriküler Septal Defekt ), Koroner Arter Hastalığı

Randevu Al 0 (850) 811 38 64

Doktorun Adresi

Yeni Mahalle, 8780/1. Sok. No:18  Çiğli, İzmir
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Önder Bozkurt Hakkında

Önder Bozkurt Kimdir?

Op.Dr Önder Bozkurt, Ege Üniversitesi Denizli Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 2004 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında 2011 yılında tamamlayarak 2004 yılında Kalp Damar Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2011-2014 yılları arasında Kahramanmaraş Şehir Hastanesi'nde,2014-2016 yılında Hatay Defne Hastanesi'nde,2016 yılında yılında İskenderun Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olup 2016 yılından beri Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BURSA YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Asendan Aort Anevrizması
 • VSD (Ventriküler Septal Defekt )
 • Koroner Arter Hastalığı
 • Ven Hastalıkları
 • Kalp Hastalıkları

Tedaviler

 • Kalp kapağı replasmanı
 • Triküspid kapak replasmanı
 • David ameliyatı (prosedürü)
 • Eforlu ekg
 • Disseksiyon ameliyatları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 38 64

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..an Dogruöz

Çok nadir rastladığım doktorlardan bir tanesi. İyi niyetli ve çok güler yüzlü. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. 24-12-2018

rahim..�erli

Bir süredir var olan kalp kapak sorunumu (Aort ve Mitral kapak) başarılı bir ameliyatla düzelten değerli Önder Turgut BOZKURT hocama ve ameliyat ekibine emeği gecen herkese teşekkür ederim... 13-03-2018

uk..baş

izmir çiğli araştırma hastanesinde kalp cerrahı olarak görev yapan sevgili doktorum op.dr. önder bozkurt bey ve ekibine ameliyatım öncesi ve sonrası göstermiş oldukları ilgi alaka ve sevgilerinden dolayı sağlığıma göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Allah önder bey ve ekibini başımızdan eksik etmesin. Haluk KIRBAŞ 06-07-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Önder Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Önder Bozkurt ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Önder Bozkurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 38 64

Op. Dr. Önder Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Önder Bozkurt için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Önder Bozkurt için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Önder Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Önder Bozkurt Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Önder Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Önder Bozkurt Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kalp kapağı replasmanı, Triküspid kapak replasmanı, David ameliyatı (prosedürü), Eforlu ekg, Disseksiyon ameliyatları, Venöz dupleks ultrasonografisi, Varislerde köpük tedavisi, Varis Ülseri Tedavisi, Varis tedavisi, Karotis ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Asendan Aort Anevrizması, VSD (Ventriküler Septal Defekt ), Koroner Arter Hastalığı, Ven Hastalıkları, Kalp Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Önder Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Önder Bozkurt muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Önder Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Önder Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Önder Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.