Op. Dr. Ömer Erçetin

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - Ankara

Karpal Tünel Ameliyatı, Skafoid Kırıkları, Kubital Tünel

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Büklüm Sok. No: 4 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Meşrutiyet Cad. No: 32/4 Kızılay  Çankaya, Ankara
Op.Dr. Ömer Erçetin Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ömer Erçetin Hakkında

Ömer Erçetin Kimdir?

Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 20 Mayıs 1945 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi  öğrenimlerini 1962 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1968 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1968-1972 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Askerlik vazifesini 1972-1973 yılları arasında Çorlu 400 Yataklı Askeri Hastanesi ve Ankara Mevki Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 1973-1975 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Araştırma Görevlisi olarak, 1975-1976 yılları arasında Kentucky Üniversitesi Lexington Tıp Fakültesi'nde Ortopedi Asistanı olarak, 1975-1976 yılları arasında ABD Louisville (Kentucky) Üniversitesi El Cerrahisi Klinik Fellow'u olarak çalışmalar yapmıştır.

1979-1990 yılları arasında SSK Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 1991 yılında Ankara El Cerrahi Merkezi'nden El ve Mikrocerrahi yan dal uzmanlığını almıştır. Kendisi El cerrahisi ve Mikrocerrahi alanında mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde ve Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi'nde devam etmektedir.

Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği, Türk Mikroşirürji Derneği ve Amerikan El Cerrahi Derneği üyesi olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde yayınlanmış 30'un üzerinde yayına sahip olmakla beraber çok sayıda yurtdışı kongreye konuşmacı olarak katılmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Karpal Tünel Ameliyatı
 • Skafoid Kırıkları
 • Kubital Tünel
 • Brakial Pleksus
 • Kırıklar
Tedaviler
 • Omuz artroskopisi
 • Artroskopik cerrahi
 • Alt ekstremitelerde venografi
 • Bebek kalça ultrasonu
 • El bileği artroskopi

Ömer Erçetin Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ullah..üz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir doktor 14-04-2021

us..AN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın hocamı 1980 Ankara dışkapı SSK çocuk cerrahisinde tanıdım bir iş kazası sonucu sağ elimin dört parmağını kökünden makineye kaptırmıtı Allah kendisinde razı olsun o zamanın teknolojisi ile üç ameliyatla elimi ALLAH ında izni ile kullanabileceğim şekle getirdi bir dördüncü amelit daha olmam gerekiyordu fakat o zamanın hayat şartları ve ankaradan İstanbul'a taşınmamız sebebi ile olamadım şimdi yaş 60 hala kendisine dua ediyorum hocam ellerinden öpüyorum inşallah birgün ankaraya gelip 40 yıl sonra sizi ziyaret edeceğim saygılar YUNUS DOĞAN 25-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Erçetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Ömer Erçetin kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Erçetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Erçetin için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Erçetin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Erçetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Ömer Erçetin Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi Op.Dr. Ömer Erçetin Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Ömer Erçetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Ömer Erçetin Ortopedi ve Travmatoloji, ,El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Omuz artroskopisi, Artroskopik cerrahi, Alt ekstremitelerde venografi, Bebek kalça ultrasonu, El bileği artroskopi, Dirsek Cerrahisi, Dirsek Protezi, Eklem cerrahisi, El Bileği Cerrahisi, Kırık Cerrahisi - Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Karpal Tünel Ameliyatı, Skafoid Kırıkları, Kubital Tünel, Brakial Pleksus, Kırıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Ömer Erçetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Ömer Erçetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Ömer Erçetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Erçetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Ömer Erçetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Erçetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.