Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Ömer Erçetin, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Ömer Erçetin

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - Ankara

Karpal Tünel Ameliyatı, Skafoid Kırıkları, Kubital Tünel

Takvim talep etDeğerlendir

Adres (2)

Büklüm Sok. No: 4 Kavaklıdere  Keçiören, Ankara
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Meşrutiyet Cad. No: 32/4 Kızılay  Çankaya, Ankara
Op. Dr. Ömer ERÇETİN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ömer Erçetin Kimdir?

Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 20 Mayıs 1945 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi  öğrenimlerini 1962 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1968 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1968-1972 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Askerlik vazifesini 1972-1973 yılları arasında Çorlu 400 Yataklı Askeri Hastanesi ve Ankara Mevki Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 1973-1975 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Araştırma Görevlisi olarak, 1975-1976 yılları arasında Kentucky Üniversitesi Lexington Tıp Fakültesi'nde Ortopedi Asistanı olarak, 1975-1976 yılları arasında ABD Louisville (Kentucky) Üniversitesi El Cerrahisi Klinik Fellow'u olarak çalışmalar yapmıştır.

1979-1990 yılları arasında SSK Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, 1991 yılında Ankara El Cerrahi Merkezi'nden El ve Mikrocerrahi yan dal uzmanlığını almıştır. Kendisi El cerrahisi ve Mikrocerrahi alanında mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği, Türk Mikroşirürji Derneği ve Amerikan El Cerrahi Derneği üyesi olan Op. Dr. Ömer ERÇETİN, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde yayınlanmış 30'un üzerinde yayına sahip olmakla beraber çok sayıda yurtdışı kongreye konuşmacı olarak katılmıştır.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

us..AN

Sayın hocamı 1980 Ankara dışkapı SSK çocuk cerrahisinde tanıdım bir iş kazası sonucu sağ elimin dört parmağını kökünden makineye kaptırmıtı Allah kendisinde razı olsun o zamanın teknolojisi ile üç ameliyatla elimi ALLAH ında izni ile kullanabileceğim şekle getirdi bir dördüncü amelit daha olmam gerekiyordu fakat o zamanın hayat şartları ve ankaradan İstanbul'a taşınmamız sebebi ile olamadım şimdi yaş 60 hala kendisine dua ediyorum hocam ellerinden öpüyorum inşallah birgün ankaraya gelip 40 yıl sonra sizi ziyaret edeceğim saygılar YUNUS DOĞAN 25-03-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Erçetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.