Op. Dr. Ömer Buhşem, Bursa, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Ömer Buhşem

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa

El Cerrahisi, Meme Büyütme, Meme Küçültme

Randevu Al 0 (850) 433 38 93

Adres

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Tuna Cad. girişi Anı sit. A blok Kat 5 Daire 10  Nilüfer, Bursa
Estetika Estetik Plastik Cerrahi ve Lazer Tedavi Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Ömer Buhşem Kimdir?

Op. Dr. Ömer BUHŞEM, 1967 yılında Adana'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.  İhtisasına ise, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif Cerrahi eğitimine başladı, ancak öğretim üyesi yetersizliği nedeniyle Estetik-Plastik Cerrahi, El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık alanlarında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim alarak 2000 yılında Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını aldı. 

Konur Hastanesindeki SSK anlaşmalı El Cerrahisi ve Plastık Cerrahi çalışmarının ardından 2001 yılında D'estetica Estetik ve Lazer Kliniği'ni kurmuş, Avrupa ve Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dernekleri üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Op. Dr. Ömer BUHŞEM, Bursa Konur Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi olup aynı zamanda Medikal Direktörlüğünü yürütmektedir. Mesleki çalışmalarına ise Estetika Estetik Plastik Cerrahi ve Lazer Tedavi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Yayınlar

  • Altıncı Kompartman Rüptürüne Bağlı Ekstensör Karpi Ulnaris Dislokasyonu Ömer Buhşem, Ahmet Karacalar, Mesut Özcan ,Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi, Cilt 7, Sayı 3 (1999)
  • Nazal Dermoid Sinüs Kisti ,Ömer Buhşem, Ahmet Karacalar,Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dergisi, Cilt 8, Sayı 2 (2000)
  • D.Ü.T.F’ de Ekim 1987-Kasım 1999 tarihleri arasında ameliyat edilen ,dudak-damak yarıklı hastaların retrospektif değerlendirilmesi.Ömer Buhşem, Kemal Erbaş,İbrahim Aşkar,22. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi (2000)
  • Kornu kutane içeren verrüköz lineer epidermal nevüs : olgu sunumuİ.Aşkar, S.Aktürk, Ömer Buhşem ,H. Büyükbayram K. Erbaş,22. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi (2000)
  • Sıçan siyatik sinir onarımını takiben uygulanan 5-Fluorourasilin epinöral ve ekstranöral skar dokusu oluşumuna ve sinir rejenerasyonuna etkisinin araştırılması.Ömer Buhşem, Yeşim Özgenel, Mesut Özcan,23. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

El Cerrahisi

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Burun Estetiği

Yüz Estetiği

Tedaviler

Burun estetiği (Rinoplasti)

Boyun germe(kozmetik cerrahi)

Çene estetiği

Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)

Kepçe kulak estetiği

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

  • Seyahat

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 93

Anlaşmalı Kurumlar

  • Özel Sigortaların Tümü

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ömer Buhşem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.