Op. Dr. Nursel Arslanhan, Adana, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Nursel Arslanhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Adana

İlaçsız Tüp Bebek, Testiküler Sperm Ekstraksiyonu (TESE), Kısırlık / İnfertilite

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Özel Medline Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Nursel Arslanhan Kimdir?

Op. Dr. Nursel ARSLANHAN, tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise GATA Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Daha sonra Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi'nde Tüp Bebek yan ihtisasını da almıştır.

Op. Dr. Nursel ARSLANHAN, 2004-2006 yılları arasında Kasımpaşa Asker Hastanesi'nde, 2007-2010 yılları arasında İskenderun Asker Hastanesi'nde, 2008-2012 yılları arasında İskenderun Deniz Tıp Merkezi'nde, 2012-2013 yılları arasında Özel İskenderun Gelişim Hastanesi'nde, 2013 yılında ise Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi'nde görev yapmıştır.

2013 yılından beri mesleki çalışmalarına Özel Medline Adana Hastanesi'nde devam eden Op. Dr. Nursel ARSLANHAN, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..verdi

Mükemmeldi. Tüm süreçte bana çok destek oldu. Pozitifliği benim açımdan çok önemliydi. Sürekli ilgili ve neşeliydi. Doğumum geç saatte olmama rağmen tam zamanında oradaydı. 07-12-2018

..�A

Çokilgili,çokgüleryüzlüveçokbilgilidir.Kendisinegüvenim%100.Hamilekalamadığımiçinkendisindenönce4doktorgezdimhiçbirirahatsızlığımınneolduğubilemedi.NurselHanımagittiğim3.aydahamilekaldım.İyikivarsınız 21-03-2018

yda..raddinler

Güleryüzü sıcakkanlılığı ve işinin uzmanı en başarılı doktor.. iyi ki var iyi ki tanımışım, Hamileliğimden doğumuma kadar sağ olsun hep destek olmuştur.. Nursel hanım gibi doktorlar zor bulunur.. 08-06-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nursel Arslanhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kızlık zarı

  Hocam ben erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadım ama içeri girmediğinden eminim ayrıca sert bir sürtünmede olmadı fakat tuvalete gittiğimde peçeteye çok az kan bulaştığını gördüm ve sildikçe damla damla bulaşrığını gördüm sonradan çoğalmaya başladı ve 5 gün sürünce regl olduğumu anladım kızlık... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nursel Arslanhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Progesteron değeri

  Merhaba ben 18 yaşındayım 4 aydır adet görmüyordum bu yaşıma kadar hiç düzenli olmadı bunun için bi ilaç kullandım iki hafta içerisinde adet oldum hormon değerlerime bakıldı progesteron değerim 0.368 yumurtalama döneminde 5-20 arası olması gerek deniyor sizce bu normal mi?

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nursel Arslanhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.