Op. Dr. Nurettin Türktekin, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Nurettin Türktekin

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Tüp Bebek, Tekrarlayan Düşük, Çikolota Kisti

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Gümüşsuyu inönün caddesi Dersan han no:46/1 Taksim  Beyoğlu, İstanbul
İstanbul Tüp Bebek Kadın Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer

Nurettin Türktekin Hakkında

Nurettin Türktekin Kimdir?

Op. Dr. Nurettin TÜRKTEKİN, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 1999 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesin'de başlamış olduğu tıp eğitimini başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2003 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve aynı yıl Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi Ivf ünitesinde Ivf uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2008 - 2013 yılları arasında Kayseri Tüp Bebek Merkezi'nde, 2013 - 2016 yılları arasında Kayseri Özel Memorial Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Nurettin TÜRKTEKİN, Tjod, Tsrm, İstanbul Tabip Odası gibi bir çok derneğe üyeliği bulunmakta ve mesleki çalışmalarına İstanbul Tüp Bebek Kadın Sağlığı Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07 2003

Tecrübe: 17 yıl 2 ay

Yayınlar

 • 1 Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler Kara M, Aydin T, Turktekin N. Is follicular flushing really effective? A clinical study.Arch Gynecol Obstet 2012;286(4):1061‐4. Kara M, Aydin T, Turktekin N , Karacavus S. Efficacy of the local endo
 • 2.Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında (Proceedings) basılan bildiriler Kara M, Aydin T, Turktekin N , 28th Annual Meeting of ESHRE ‐ Istanbul 2012 konferansı dahilinde "28th Annual Meeting of ESHRE ‐ Istanbul 2012" bildiri ki
 • 3.Ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleler Kara M, Türktekin N , Aydın T. Halosperm Tekniği ile Bakılan DNA Fragmentasyon. Kafkas Tıp Bilimleri Dergisi 2011;1(3):92‐6. Kara M, Türktekin N , Aydın T. Dehidroepiandrosteron'un kötü over yanıtlı hast
 • 4.Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildiriler Kara M, Aydın T, Türktekin N . 5. Ulusal Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Kongresi konferansı dahilinde "5. Ulusal Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Kongresi Kitapç

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  07 2003 - 07 2005
 • Zeki tahir burak devlet hastanesi ankara
  07 2005 - 07 2008
 • Özel Tekden Hastanesi Kayseri
  07 2008 - 07 2013
 • Kayseri Tüp Bebek Merkezi
  07 2013 - 07 2016
 • Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi
  07 2016 - 03 2017

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Kayak
 • Seyahat

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nurettin Türktekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet düzenszligii

  Evlendikten sonra adet düzensizligi normal mi 2 aydır olmadim 2 doktora gittim ne yapmaliyim sizce hamile kalamazmiyim bu sekilde evleneli 3 bucuk ay oldu doktorlar cok erken telas yapiyorsun dediler ama duzenszligim var vu bu durumdan korkuyorum tedaviye baslamali miyim yoksa 1 sene beklemeli miyim

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nurettin Türktekin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dış gebelik

  Hocam merhaba ekımde sezeryan skar gebelik yaşadım mtx yapıldı ne kadar süre korumalıyım tekrar hamile kalsam ılactan dolayı yapısal bir sorun olabilir mi iyi günler

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Nurettin Türktekin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Nurettin Türktekin kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. N Türktekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Nurettin Türktekin için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. N Türktekin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nurettin Türktekin ile anlaşmalı?
Nurettin Türktekin ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası , Benefit global , İTÜ geliştirme vakfı okulları , İMECE , Özel Zeybek Tıp Merkezi , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Marmassistance , Fortis bank , EBSO , İzmir Ticaret Borsası , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Op. Dr. Nurettin Türktekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nurettin Türktekin İstanbul Tüp Bebek Kadın Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Nurettin Türktekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nurettin Türktekin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Laparoskopik tüp ligasyonu, Endoskopik operasyonlar, İnfertilite cerrahi, Menapoz alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Tekrarlayan Düşük, Çikolota Kisti, Polikistik Over, Riskli Gebelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Nurettin Türktekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nurettin Türktekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Nurettin Türktekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. N Türktekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Nurettin Türktekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. N Türktekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.