Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Op. Dr. Necmettin Uzunalioğlu, Bursa, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Necmettin Uzunalioğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa

Burun Estetiği, Allerjik Rinit, Sinüzit

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Ataevler, İzmir Cad. No: 220  Nilüfer, Bursa
Özel Pedmer Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Necmettin Uzunalioğlu Kimdir?

Op.Dr Necmettin UZUNALİOĞLU, 1968 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk ,orta ve liseyi Ankara’da bitirdikten sonra, 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1995 yılında Kulak, Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1995-1997 yılları arası Klinik Şefliği görevini de üstlendiği Erzurum SSK hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamlamıştır. 1997-2013 yılları arası  Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'nde 2013-2016 yılları arası Doruk Özel Bursa Hastanesi'nde görev yapmış olan Op.Dr Necmettin UZUNALİOĞLU, halen Pedmer Tıp Merkezi'nde muayenehane ortamında hastalarına hizmet vermektedir.

Op.Dr Necmettin UZUNALİOĞLU, Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türkiye Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği,Türk Tabipler Birliği, Bursa Tabip Odası, Bursa KBB-BCC Hekimleri Derneği, SEBAD(Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği) üyesidir.

 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Groupama Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rettin..abaşı

Uyku apnesi nedeniyle Doktor Necmettin Beye başvurdum.İlk olarak burun tıkanıklığı amacıyla burun ameliyatı ile birlikte burun estetiği yaptırdım.2 ay önce horlama ameliyatı oldum.Doktorumuzun cana yakın ve hosgörulu olması bizi ekstra güven veriyor. Her sordugumuz sorumuza cevap veriyor bizi dogru yönlendiriyor.Çevremdeki herkese tavsiye ettiğim için doktorlarsitesi.com'la paylasmak istedım. Şuan uykum düzeldi.Dünya'ya yeniden gelmiş gibiyim.Teşekkürler 08-12-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Necmettin Uzunalioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Derin nefes alınca öksürüyorum

  1,5-2 aydır boğazımdan nefes borumun göğsümün ortasına yakın kısmına kadar uzanan tahriş, rahatsızlık var ve gıcık hissi ile öksürme var. öyle büyük öksürükler değil. 2-3 küçük öksürük. balgam yok. özellikle nefesimi biraz derince alınca mutlaka öksürüyorum. o yüzden çok derin olmayan nefesleri terc... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Necmettin Uzunalioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yağ bezesi ?

  Hocam merhabalar. tesadüfen fark ettiğim bir şikayetimi sormak istiyorum. sol elmacık kemiğimin hemen altında parmağım ile dışarıdan yokladıgımda bir şişlik var. dışa belirti vermeyen ve yanak etimi kaldırdıgımda mevcut değil. ancak içeriden kontrol ettiğimde çene kimiğim ile elmacık kemiginin birle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Necmettin Uzunalioğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.