Op. Dr. Nami Torunoğlu, İzmir, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Nami Torunoğlu

Göz Hastalıkları - İzmir

Refraktif Cerrahi, Çocuklarda Göz Hastalıklar, Göz Kayması

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Nami Torunoğlu Kimdir?

Op. Dr. Nami Torunoğlu, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nami Torunoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve detaylı özgeçmiş bilgisine ulaşmak için Nami Torunoğlu Özgeçmiş sayfasını inceleyebilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hobiler

  • Gazoz Koleksiyoneri

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..el

Annemın gozlerınde kataraktan dolayı kor olacagını soyledıler..Namı beye gıttık o kadar guler yuzlu bır Dr kı sankı ılk defa gıtmemısız cok eskı hastasıyız gıbı karsılaması ılgılenmesı..oncelıkle ınsanlıgı cok muhtesem bırı..sonrasında meslegının hakkını sonuna kadar veren bır Dr..gercekten bu zamanda boyle degerlı hekımlere cok ama cok ıhtıyacımız var..hastasına o kadar guzel bılgılendırme verıyorkı kendınızı o konu hakkında o kadar bılgılı hıssedıyorsunuz kı..herseyı tıp dılınde degıl bızım anlayacagımız dılde anlatıyor ve hastalıgınızın ne oldugunu anlıyor rahatlıyorsunuz..hanı derler yaa anlatılmaz yasanır..bu soz degerlı Dr namı bey ıcın soyluyebılırım..hastası olmanız lazım kı benı anlayabılesınız..Allahım ondan razı olsun..annemın gozlerını kurtardı kı Katrak amelıyatına dahı gerek yokmus..sadece goz melhemıyle ısı bıtırdı..Hocam hakkınızda sayfalarca yazsam azdır sızın ınsanlıgınıza ve Dr lugunuza..sız nereye bız oraya..artık sulalece senınleyız..annem babam gelınımız cocuklarım esım senın hastanınız..Rabbım sızı basımızdan eksık etmesın..yolunuz acık olsun her konuda..var olun sagolun sayın degerlı doktorum.. 09-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nami Torunoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.