Op. Dr. Mutlu Ünver, İzmir, Genel Cerrahi

Op. Dr. Mutlu Ünver

Genel Cerrahi - İzmir

Meme Kanseri Cerrahisi, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi), Karaciğer Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İmbatlı 1825. Sok.  Karşıyaka, İzmir
Özel Medical Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mutlu Ünver Hakkında

Mutlu Ünver Kimdir?

Op. Dr. Mutlu ÜNVER, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını, ise  aynı üniversite'de yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Türk Cerrahi, Türk Tabipler Birliği, ve İzmir Tabip Odası dernekleri gibi birçok üyeliği bulunmaktadır. 

Op. Dr. Mutlu ÜNVER, mesleki çalışmalarına İzmir Özel Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 13 yıl 5 ay

Deneyimler

 • Özel Medical Park İzmir Hastanesi
  07 2016 - Şu Anda
 • İzmir Üniversitesi Medicalpark Hastanesi
  02 2016 - 02 2016
 • İzmir Üniversitesi Medicalpark Hastanesi
  04 2015 - 01 2016
 • İzmir Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi
  04 2014 - 05 2014
 • T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has
  11 2012 - 11 2014

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..alar

179 kilo ile yolculuğa başladım şu an 105 kiloyum. Bu ameliyatı olmamın tek nedeni dış etkenler diyebilirim psikolojik olarak. Çünkü ne eğitiminizin ne de sizin kişiliğinizin hiçbir önemi yok. Tamamen dış görünüşünüz ile yargılanıyorsunuz. Bu şekilde davranılıyorsunuz. Ön yargılar çok fazla. Tembel olduğunuza dair, çalışmadığınıza dair hatta IQ’nüzün bile düşük olduğuna dair ama tamamen bundan farklı olduğunu hissettiğiniz zaman adım atmak durumunda kalıyorsunuz. Ve benimki de bu şekilde ilerledi. Artık yoldaki insanların önümü kesmeleri, lütfen yüzün çok güzel, biraz kilo ver, kilonu kontrol et, az ye tarzında sürekli önerilerde bulunması bir yerde canınıza tak ediyor. Ve artık bir karar vermem gerektiğini anladım ve ameliyat olmaya karar verdim çok araştırdım ve sonunda buldum sayın Dr. mutlu Ünver hocam sayesinde yeniden doğdum diyebilirim bur dan da kendisine ve ekibine teşekkür ederim 20-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mutlu Ünver tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mutlu Ünver kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Ünver ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mutlu Ünver için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Ünver şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mutlu Ünver ile anlaşmalı?
Mutlu Ünver ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Eureko Sigorta , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , Oyak )

Op. Dr. Mutlu Ünver nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mutlu Ünver Özel Medical Park Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mutlu Ünver hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mutlu Ünver Genel Cerrahi, uzmanıdır. Sinir monitörizasyonu, Dalak hastalıklarına cerrahi yaklaşım (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Kolonun Divertiküler Hastalığı, Pankreas Hastalıkları, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Karaciğer cerrahisi, Kolon ve rektum cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri Cerrahisi, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi), Karaciğer Hastalıkları, Meme Ca, Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mutlu Ünver için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mutlu Ünver muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mutlu Ünver hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Ünver ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mutlu Ünver hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Ünver hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.