Op. Dr. Murat Çetin, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji
Op. Dr.

Murat Çetin

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Spor Travmaları, Gonartroz (dizde kireçlenme, sıvı kaybı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yükseliş Mahallesi M. Akif Caddesi No:96  Kepez, Antalya
Özel Ofm Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..uy yedigöz

Oğlumun kolu 2. Kez aynı yerden kırıldı. En yakın hastanede olması sebebiyle Murat Beye gittik. Ameliyata gerek kalmadan küçük biroperasyon ile tedaviyi gerçekleştirdi. İlgisi, bilgisi, güleryüzü ve efendiliği için muhteşem biri. Herşey için sonsuz teşekkürler.. 19-05-2018

al..gin

Doktor Murat Çetin Bey'le kuzenim 2013 yılında kuzenim bir otel inşaatının 4. Katından düşüp, ağır yaralı hastaneye getirildiğinde tanıştım. Kuzenimin ortopedik tüm ameliyatlarını yaptı. Kendisi ile birlikte tüm hastanenin yardımsever ve ilgili olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kuzenim bir sene boyunca 7-8 ameliyata daha girdi. Komple parçalanan ayak kemikleri, dizler ilmek ilmek geri örüldü. Şu anda iş hayatına devam ediyor. Doktor Bey'i bizim için vazgeçilmez kılan yıllardır kalçadaki eklem ağrıları için şikayet eden babama verdiği tavsiyeler ve tedaviydi, ameliyatı yaşı (75) ve genel sağlık durumu ile tavsiye etmedi. Başka bir doktor ise hemen yatıralım bir hafta sonra yürür dedi! Kendimle ilgili diz, ayak sıkıntılarında da çok faydalı tedaviler gördüm. Efendiliği, güleryüzlülüğü ve saygılı davranması, alanında uzman olmasını iyice ortaya çıkarıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 12-11-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat Çetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrısı çekiyorum

  Bel ağrısı çekiyorum onceki doktorum kuyruk sokumu kemiginde yamukluk var demişti simdiki doktorum lomber mrg iceletti raporda. l3-4, l4-5 ve l5-s1 sevisinde bası oluşturmayan ılımı diskal bulding mevcuttur." bu ne demek acaba erkek 20 171 95

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Murat Çetin

  Bel fıtığı başlangıcı olarak tabir edilen durum mr raporunda beilrtilmiş. fizik tedavi bölümüne başvurmanız yararlı oalacaktır. geçmiş olsun.

 • Menisküs yırtığı

  7 8 ay önce menisküsü yırtmış bulunmaktayım..mr sonucu kova sapı yırtığı belirlendi.ama yırtık olmasına rağmen kesinlikle dizimde kilitlenme,boşalma veya ağrı bulunmamakta..yaşım henüz 21 ben ameliyat olmama taraftarıyım..ne yapmam gerekiyor..

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Murat Çetin

  Hiç bir şikayetiniz yoksa ameliyat kararını tekrar değerlendirmek iyi olur. mr larınıza tekrar bakıp değerlendirmek faydalı olacaktır. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.