Op. Dr. Murat Baloğlu, Antalya, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Murat Baloğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya

Menisküs, Prp (Platelet Rich Plasma), Tendon Zedelenmesİ

Randevu Al 0 (850) 811 74 50

Adres

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91  Kepez, Antalya
Memorial Antalya Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Murat Baloğlu Kimdir?

Op. Dr. Murat Baloğlu,1979 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Tıp eğitimini 1997 ile 2003 yılları arasında Antalya'da Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamasının ardından 2004 yılında yine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık eğitimine başladı ve 2009 yılında tamamlayarak uzman unvanını aldı.

Dr. Baloğlu, 2010 ile 2011 yılları arasında Kayseri Askeri Hastanesi/ Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde; yine 2010 yılında İtalya'da Rizzoli Instutite'de; 2011 ile 2014 yılları arasında Çankırı Devlet Hastanesi'nde; 2014 ile 2015 yılları arasında ise Memorial Kayseri Hastanesi'nde görev almış, ardından 2014 ile 2015 yılları arasında Kayseri Erciyes Spor'un Kulüp Doktorluğu görevini yerine getirmiştir.

Dr. Baloğlu 2015 yılında Memorial Antalya Hastanesi ve Memorial Lara Tıp Merkezi'nde hizmet vermeye başlamıştır ve hastalarını halen burada kabul etmektedir. Kendisinin değişik dergilerde yayınlanmış makaleleri mevcuttur. 2007 yılında AO İleri Travma ve Yaşam Kursu'na; 2006 yılında İleri Artroskopi Kursu'na; 2008 yılında ise Temel Mikrocerrahi Kursu'na katılmıştır. TODBİD, Türk Tabipler Birliği, TUSYAD, Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği üyesidir. İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Menisküs
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Tendon Zedelenmesİ
 • Yan Çapraz Bağ Kopması
 • Tetik Parmak

Tedaviler

 • Yeni doğan kalça ultrasonu
 • Elde eklem replasmanı
 • Batık tırnak tedavisi
 • Kalça protezi ameliyatları
 • Eklem aspirasyonu

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 50

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Murat Baloğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Murat Baloğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 50

Op. Dr. Murat Baloğlu için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Murat Baloğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Murat Baloğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Murat Baloğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Murat Baloğlu Memorial Antalya Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Murat Baloğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Murat Baloğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Yeni doğan kalça ultrasonu, Elde eklem replasmanı, Batık tırnak tedavisi, Kalça protezi ameliyatları, Eklem aspirasyonu, Omuz ameliyatı, Omuz artroskopisi, Diz altı ampütasyonu, Hormonal terapi, Lp(lomber ponksiyon) alanlarında hizmet veriyor ve Menisküs, Prp (Platelet Rich Plasma), Tendon Zedelenmesİ, Yan Çapraz Bağ Kopması, Tetik Parmak hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Murat Baloğlu için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Murat Baloğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Murat Baloğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Murat Baloğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Murat Baloğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.