Op. Dr. Müge Sevindik, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Müge Sevindik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Çene Problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Maçka Cad. Narmalı Apt. Kat: 5 D: 33 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Servis Kredi kartı ile ödeme Nakit

Müge Sevindik Hakkında

Müge Sevindik Kimdir?

Op. Dr. Müge SEVİNDİK, 1985 yılında Isparta'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2009 - 2016 yılları arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamlamış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık tezini "Sıçanlarda Mikroakım Stimülasyonu ve Sinir Büyüme Faktörü ile doku rejenerasyonunun Gösterilmesi" üzerine yaptı. Aynı konulu çalışma 2017 yılında EURAPS (Europian Association of Plastic Surgeons) İtalya-Pisa kentinde sunuldu. Uzmanlık eğitimi sonrası devlet hizmeti görevlendirmesi ile Yalova Devlet Hastanesi'nde Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde 2016-2018 yılları arasında çalıştı.

Op. Dr. Müge SEVİNDİK, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve toplantılarda bir çok sunum ve bildirileri mevcut ve mesleki çalışmalarına ise, İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İNGİLİZCE

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

  • LATİN DANSLARI
  • SEYAHAT
  • RESİM-HEYKEL

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Müge Sevindik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Müge Sevindik kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Sevindik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Müge Sevindik için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Sevindik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Müge Sevindik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Müge Sevindik Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Müge Sevindik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Müge Sevindik Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Botoks - Dolgu, Altın İğne tedavisi, Ameliyatsız yüz germe, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Burun estetiği (Rinoplasti), Göz kapağı germe, Vajina estetiği, Kepçe kulak, Vücut şekillendirme, Işık dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Çene Problemleri, Göğüs Estetiği, Göz Kapağı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Müge Sevindik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Müge Sevindik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Müge Sevindik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Sevindik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Müge Sevindik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Sevindik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.