Op. Dr. Mehmet Şahin

Göz Hastalıkları - Ankara

Göz Tiki, Göz Kapağı İltihabı, Göz Kapağı Şişliği (blefarit)

Randevu Al 0 (850) 811 88 15

Doktorun Adresi

Kızılırmak, 1450. Sk. No:13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Koru Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Mehmet Şahin Hakkında

Mehmet Şahin Kimdir?

Op. Dr. Mehmet ŞAHİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2003 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2012-2013 yılları arasında Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde, 2013-2014 yılları arasında ise Avrupa Göz Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Mehmet ŞAHİN, mesleki çalışmalarına Koru Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), The International Society of Refractive Surgery (ISRS) ve American Academy of Ophthalmology (AAO) üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Tiki
 • Göz Kapağı İltihabı
 • Göz Kapağı Şişliği (blefarit)
 • Göz Kaşıntısı
 • Göz Kayması
Tedaviler
 • Multifokal göz içi lensleri
 • Kirpik dönmesi ve tedavisi
 • Kontak lens
 • Kornea topografisi
 • Korneal ring (kornea içi halka)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 88 15
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Mehmet Şahin Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ı..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Mehmet Şahin hocamıza yaklaşık 5 ay önce Lasık ameliyatı oldum yeniden doğmak demek bu olsa gerek çok çok memnunum herkese tavsiye ederim. Hocamızın ılımlı ve güler yüzlü yaklaşımı beni çok rahatlattı korkularımı yenmemi sağladı. İyi ki bu ameliyatı olmuşum diyorum hocamıza çok teşekkür ederim. 30-12-2019

ğdem..na
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Mehmet Şahin Hocama lazer ile göz izme operasyonu olmuştum. Bugün kontrole geldim görmelerimden çok memnun yüksek numaralarım vardı artık olmadığını görünce de çok sevindim. Hocama sonsuz teşekkürler bence işinin en iyisi herkese tavsiye ederim. 28-12-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Şahin ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Mehmet Şahin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 88 15

Op. Dr. Mehmet Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Mehmet Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Mehmet Şahin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Şahin hangi kurumlar Mehmet Şahin ile anlaşmalı?
Op. Dr. Mehmet Şahin ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Zurich Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Yargıtay , Danıştay )

Op. Dr. Mehmet Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mehmet Şahin Koru Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mehmet Şahin Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Multifokal göz içi lensleri, Kirpik dönmesi ve tedavisi, Kontak lens, Kornea topografisi, Korneal ring (kornea içi halka), Laser tedavileri, Lasik, Makula ödemi, Medikal Retina, Katarakt ve refraktif cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Tiki, Göz Kapağı İltihabı, Göz Kapağı Şişliği (blefarit), Göz Kaşıntısı, Göz Kayması hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Mehmet Şahin için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Mehmet Şahin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mehmet Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Mehmet Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Mehmet Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.