Op. Dr. Mehmet İmam, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Mehmet İmam

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Ortez Ve Protezler, Spor Travmaları, Genel Ortopedi Ve Travmalar

Randevu Al 0 (850) 811 93 18Soru Sor

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Hekimsuyu Cad. No:26/34  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Özel Avrasya Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Mehmet İmam Kimdir?

Op.Dr Mehmet İmam, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, İstanbul Ümraniye Egitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Mehmet İmam, mesleki çalışmalarına ise şu an Özel Avrasya Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜMRANIYE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Ortez Ve Protezler
 • Spor Travmaları
 • Genel Ortopedi Ve Travmalar
 • Ortopedik Aciller
 • Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği)

Tedaviler

 • Kalça protezi ameliyatları
 • Diz protezi
 • Trauma Surgery - Kırık ve Çıkık Ameliyatları
 • Total diz protezi ameliyatları
 • Ozon Tedavisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Kitap okumak
 • Sinema
 • Spor

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 93 18

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet İmam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet İmam ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Mehmet İmam ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 93 18

Op. Dr. Mehmet İmam için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Mehmet İmam için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Mehmet İmam için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet İmam hangi kurumlar Mehmet İmam ile anlaşmalı?

Op. Dr. Mehmet İmam ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası , Benefit global , İTÜ geliştirme vakfı okulları , İMECE , Özel Zeybek Tıp Merkezi , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Marmassistance , Fortis bank , EBSO , İzmir Ticaret Borsası , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Op. Dr. Mehmet İmam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Mehmet İmam Özel Avrasya Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet İmam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Mehmet İmam Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kalça protezi ameliyatları, Diz protezi, Trauma Surgery - Kırık ve Çıkık Ameliyatları, Total diz protezi ameliyatları, Ozon Tedavisi, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Kıkırdak ve Kök Hücre Tedavisi, Hücresel tedaviler, Hand Surgery And Microsurgery - El Cerrahi ve Mikrocerrahi Ameliyatları, Fizik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Ortez Ve Protezler, Spor Travmaları, Genel Ortopedi Ve Travmalar, Ortopedik Aciller, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Mehmet İmam için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Mehmet İmam muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mehmet İmam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet İmam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Mehmet İmam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.