Op. Dr. Mehmet Görgün, İzmir, Genel Cerrahi

Op. Dr. Mehmet Görgün

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İzmir

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Fıtıklar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

1421 Sok. No.33 D.6 Kıvanç Apt. Alsancak  Konak, İzmir
Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Nakit

Mehmet Görgün Hakkında

Mehmet Görgün Kimdir?

Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, 1957 yılında Çeşme - Ilıca’da doğmuştur. 1974 yılında İzmir Buca Lisesi'nden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlamıştır. İhtisasını ise Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi'nde yapmış ve 1986 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığının ardından 1987- 1992 yılları arasında Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi Başasistanı olarak görev yapmıştır. 1992-2011 yılları arasında ise İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Klinik Şef Yardımcılığı yapan Dr. GÖRGÜN, 2011 yılında emekli olmuş ve çalışmalarına İzmir'deki özel kliniğinde devam etmiştir.

Türk Tabipler Birliği, Türk Cerrahi Derneği, Kolorektal Cerrahi Derneği, Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Derneği, Ege Bölgesi Cerrahi Derneği, Türkiye Obezite Cerrahisi Derneği (TOSS), The European Association for Endoscopic Surgery (EAES), International Federation For The Surgery Of Obesity & Metabolic Disorders (IFSO)  üyesi olan Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, Cumhuriyet Halk Partisi üyesi ve Çeşme Kongre Delegesidir.

Birçok ulusal ve uluslararası kongrede kongre başkanlığı yapmış olan Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, 2006 yılında İzmir’de ilk kez Türkiye’de Morbid Obezite Cerrahisi’nde Laparoskopik Roux-en-Y Gastrik Bypass uygulaması yapmıştır. 2007 yılında Fransa - Paris'te Bariatric Masterclasses’a katılmıştır.  

2009-2012 yılları arasında İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Morbid Obezite Cerrahisi’nde Laparoskopik Roux-en-Y Gastrik Bypass yaparak ameliyathanede canlı kurslar vermiştir. İstanbul Üniversitesi ÇAPA Tıp Fakültesi’nde Laparoskopik Cerrahi Kursuna katılmıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Op. Dr. Mehmet GÖRGÜN, Laparoskopik Morbid Obezite Cerrahisi ve Metabolik Cerrahi uygulamalarında uzmandır. Mesleki çalışmalarının yanı sıra termal sağlık turizmi ve turizm işletmeciliği ile yakından ilgilenen Dr. GÖRGÜN, amatör kaptanlık ve balıkçılık, zeytincilik ve bağcılık ile uğraşmakta olup evli ve 2 çocuk babasıdır.  

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • IZMIR TEPECIK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Obezite Cerrahisi
 • Fıtıklar
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Reflü - Gastrit
Tedaviler
 • Anal fistül
 • Mastektomi (Meme alma operasyonu)
 • Anoskopi
 • Reflü cerrahisi
 • Apendektomi

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..

Geçirdiğim başarılı safra kesesi ameliyatından sonra da ilgisini bırakmadığı için ve sorduğum sorulara detaylıca cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendi alanında bu işin en iyilerinden ve çok babacan tavırlı çok bilgili harika bir doktor. 02-05-2017

at..

Bundan 3 sene önce obezite hastasıydım. Yıllardır bundan kurtulmak ve yaşıtlarım gibi ben de spora gitmek futbol oynamak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Mehmet bey sayesinde 1 senede kilolarımın yarısına yakınını verdim. İşini çok iyi yapan ilgili ve çok bilgili bir doktor. Teşekkürler her şey için 06-07-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Görgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Obezite cerrahi

  Iyi gunler doktor bey bn 1 65 boyunda 100 kg dayim benim mide tupu ameliyati olmam mumkun mu? en yakin zamanda bana donus yaparsaniz cok sevinirim .iyi gunler dilerim. ****

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mehmet Görgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Uzun süreli agrısı

  Karın agrısı hocan ilaçlı tomografiden çıkan raporum çıkan kolon hepatik fleksura ve transvers kolon proksimal lok.da lümen transvers çapı hafif azalmış olup öncelikle spazm? ile uuyumlu olabilecegi gibi enflamatuar barsak hastalıgı açısından klinik ile birlikte korelasyonu ve gerekirse kolonoskopi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Mehmet Görgün

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.