Op. Dr. Lalehan  Kutlay, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Lalehan Kutlay

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebelik, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Gebelikten Korunma Yöntemleri

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Acıbadem Cad. Zeamet Sok. No: 3/1 Acıbadem  Kadıköy, İstanbul
Op. Dr. Lalehan KUTLAY Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Lalehan Kutlay Hakkında

Lalehan Kutlay Kimdir?

Op. Dr. Lalehan KUTLAY, 1966 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır.

1989 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. 1994 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan Op. Dr. Lalehan KUTLAY, Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Groupama Sigorta
  • Mapfre - Genel Sigorta

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Lalehan Kutlay kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. L Kutlay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Lalehan Kutlay için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. L Kutlay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Lalehan Kutlay ile anlaşmalı?
Lalehan Kutlay ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Groupama Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta )

Op. Dr. Lalehan Kutlay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Lalehan Kutlay Op. Dr. Lalehan KUTLAY Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Lalehan Kutlay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Lalehan Kutlay Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Vajinal histerektomi, Hpv testi, Uterus ablasyonu, Genital renk açıcı tedaviler, Bilateral ooferektomi, Hamilelik testi, Doppler ultrason, Epizyotomi, Pelvik laparaskopi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Gebelikten Korunma Yöntemleri, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gebelik Dönemi Genel hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Lalehan Kutlay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Lalehan Kutlay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Lalehan Kutlay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. L Kutlay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Lalehan Kutlay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. L Kutlay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.